Inne

Szukasz pracy w Krzeszowicach? Ta firma właśnie rekrutuje pracowników

Firma Compagnia Lingua, która od niedawna ma swoją siedzibę także w Krzeszowicach  poszukuje pracowników do działu wysyłkowego oraz technicznego i serwisowego. Poniżej znajdziecie pełną treść ogłoszeń.

Pracownik działu technicznego i serwisowego
Miejsce pracy: Krzeszowice

Opis stanowiska:
konfiguracja i programowanie urządzeń elektronicznych,
wczesne wykrywanie defektów i raportowanie,
weryfikowanie jakości produktu,
ścisła współpraca z programistami,
pomoc w rozwiązywaniu problemów z aplikacjami Android,
rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem,
utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie wymagań jakościowych produktów,
prowadzenie ewidencji sprzętu elektronicznego i oprogramowania,

Wymagamy:
status studenta technicznego kierunku (informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
umiejętności poprawnego raportowania błędów,
doświadczenia w rozpatrywaniu reklamacji oraz współpracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym.
zainteresowania     nowymi technologiami i usługami     mobilnymi
znajomości j. angielskiego na poziomie podstawowym.
umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
kreatywności i zaangażowania w pracy,
łatwości w nawiązywania kontaktów,
umiejętności zarządzania czasem,
wysokiej kultury osobistej,

Mile widziane:
znajomość podstaw elektroniki
umiejętność posługiwania się stacją lutowniczą.

Oferujemy:
ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
szkolenie na wstępnym etapie zatrudnienia,
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, a po ukończeniu studiów umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia od początku pracy,
elastyczny czas pracy,
przyjazną atmosferę w pracy.
dofinansowanie do karty MultiSport

Pracownik działu wysyłkowego
Praca w dużej mierze ma charakter biurowo-administracyjny, dlatego wymagana jest dobra znajomość komputera, dokładność w aktualizacji dokumentów oraz dbałość o utrzymywanie stanów magazynowych na właściwym poziomie.

przyjmowanie, rozładunek oraz kontrola dostaw,
bieżąca kontrola ilościowa i jakościowa materiałów,
ścisła współpraca z Działem Produkcji i Działem Sprzedaży,
przygotowywanie dokumentów magazynowych i przewozowych,
utrzymywanie czystości i porządku na magazynie,
przegotowanie zamówień  do wysyłki,
zarządzanie i prowadzenie magazynu,
sporządzanie bieżących raportów.

Wymagamy:
statusu studenta
znajomości j. angielskiego na poziomie podstawowym,
umiejętności posługiwania się programami MS Excel i MS Word,
umiejętności pracy pod presją czasu,
rzetelności i uczciwości,
dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
samodzielności w działaniu oraz zaangażowanie w pracy,
wykształcenie min. średnie,
prawo jazdy kat. B.

wiedza z zakresu elektroniki oraz zainteresowanie nowymi technologiami i usługami mobilnymi.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Compagnia Lingua Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Krakowie”.

Compagnia Lingua Sp. z o.o.S.K.A. jest firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją materiałów i urządzeń związanych z tłumaczeniami elektronicznymi oraz innych produktów opartych na nowych technologiach. Compagnia Lingua jest również największym importerem i dystrybutorem tłumaczy elektronicznych w Europie oraz posiada własne marki produktów: „w karteczkach”, „Vasco”.

W górę