II liga dla Maratonu?

Siatkarki Maratonu Krzeszowice są na najlepszej drodze do awansu do II ligi. W pierwszym barażowym spotkaniu wygrały z rywalkami z Akademii Rolniczej Poznań 3-0. W piątkowym rewanżu wystarczy, by urwały rywalkom seta, a od nowego sezonu zagrają na drugoligowych parkietach.
W secie inauguracyjnym akademiczki uległy krzeszowiczankom do 18, a w drugiej i trzeciej partii uległy do 23. Na wyróżnienie zasłużył cały zespół. A zwłaszcza kapitan Maratonu Agata Kocoń. To głównie dzięki jej atakom krzeszowiczanki seryjnie zdobywały punkty. Rewanż już w piątek o godz. 18 w hali przy ulicy Długiej w Krzeszowicach. W rewanżu wystarczy nam wygrać seta, ale przed własną publicznością chcemy wygrać – powiedziała nam trenerka Maratonu Marta Kurek.