Dobry początek

17.07.2007 r., w upalny wtorkowy wieczór, odbył sie pierwszy trening drugiej drużyny krzeszowickiego Świtu. Po krótkiej rozmowie na temat ustawienia drużyny oraz rozgrzewce, rozegraliśmy mecz z oldboyami klubu. Początkowo gra nie wyglądała dobrze, jednak z minuty na minutę zaczynało to wyglądać coraz lepiej. Należy przypomnieć, iż nasi przeciwnicy to na prawdę nieźli zawodnicy, niektórzy z nich grają w A-klasowych zespołach. Wygraliśmy 10 – 7 po 120 minutowej walce, lecz nie wynik był tu najważniejszy.

Mecz był rozegrany w przyjacielskiej atmosferze, choć nie było mowy o odpuszczaniu nawet metra boiska. Cieszy entuzjazm i determinacja młodych zawodników drugiej drużyny, dająca nadzieję na dalsze postępy i kto wie, może za rok B-klasa, za dwa A, itd..

Kończąc chciałbym serdecznie podziękować naszym przeciwnikom za to, że przyjęli zaproszenie na ten mecz.

źródło: inf. wł