Świt przegrał z Górnikiem

Piątoligowcy Świtu Krzeszowice ulegli w sobotę Górnikowi Brzeszcze 1-2. Decydującego gola goście zdobyli już w doliczonym czasie gry.
W 18. minucie. Polowiec dograł do Wojdały, a ten czubkiem buta umieścił ją w siatce. W 35. minucie wyrównał strzałem z wolnego Surzyn, który przymierzył w samo „okienko” bramki Dworzeckiego.

Po zmianie stron gospodarze stworzyli znacznie więcej sytuacji. Groźnie główkował Hejmo, z dystansu uderzali też Dąbek i Gawęcki. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w 91. minucie Żurawiecki strzałem z 12 metrów zapewnił gościom wygraną.

Przypomnijmy, że dwa ostatnie mecze z zespołami Karpaty Siepraw i Bolesław Bukowno Świt wygrał, zdobywając w każdym z nich po 3 bramki.