Plebiscyt na Najlepszą Stację Narciarską w Małopolsce

Kompleks golfowo-rekreacyjny Kraków Valley Golf & Country w Paczółtowicach został zakwalifikowany do drugiego etapy Plebiscytu na Najlepszą Stację Narciarską w Małopolsce.

Małopolanie już po raz piaty będą mogli zagłosować na najlepszą stację narciarską. W tym roku do konkursy w kategorii „małe stacje narciarskie” zakwalifikowano także wyciąg w Paczółtowicach.

„Plebiscytu trwa od dnia 16 stycznia 2008 r. do dnia 23 lutego 2008 r. i obejmuje głosowanie na zakwalifikowane do tego etapu stacje narciarskie w poszczególnych kategoriach, na emitowanych w tym okresie w dzienniku „Polska Gazeta Krakowska” kuponach do głosowania lub drogą internetową na stronach: www.gk.pl, www.radiokrakow.pl; www.krakow.tvp.pl. Kupony do głosowania i zgłoszenia internetowe do dnia można wysyłać do dnia 29 lutego 2008 r.

W dniu 5 marca 2008 r. Kapituła plebiscytu dokona weryfikacji głosów nadesłanych drogą internetową oraz na kuponach do głosowania i wskaże zwycięzców plebiscytu – laureatów tytułu Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2007/2008 w poszczególnych kategoriach.

W dniu 14 marca 2008 r. odbędzie się gala finałowa, a 15 marca 2008 r. w dzienniku „Polska Gazeta Krakowska” zostanie opublikowana lista zwycięzców plebiscytu – laureatów tytułu „Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2007/2008″ w poszczególnych kategoriach”.

źródło: www.wrotamalopolski.pl

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę