Kultura

„Rozmowy o seksie i nie tylko” na ławeczce u profesora Wyki

Dziś postanowiliśmy zcrossować dwóch zacnych profesorów przyłączając się tym samym do akcji krzeszowickiej biblioteki. Na słynnej już ławeczce zostawiliśmy prezent dla fanów neorobiologii, seksu i… moli książkowych.

Najważniejszy na świecie jest… seks. Zakochani to banda narkomanów, a z genetycznego punktu widzenia najzdrowiej dla Polaków jest szukać miłości w … Somalii. Tezy stawiane przez profesora Jerzego Vetulaniego nie wszystkim mogą się spodobać, ale nie o podobanie tu chodzi, a o przekazywanie genów. To dlatego mężczyźni są bardziej skłonni do zdrad a kobiety wybredne.

„Neuroerotyka. Rozmowy o seksie i nie tylko” to ostatnie książka zmarłego przed rokiem krakowskiego naukowca. Dziś, w ramach prowadzonej przez krzeszowicką bibliotekę akcji bookcrossingowej, zostawiliśmy ją dla Was na ławeczce u profesora Wyki. Niech idzie w Krzeszowice i cieszy miłośników książek oraz ciekawych świata. 

Po przeczytaniu, koniecznie podajcie ją dalej!  🙂

 

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. LOCO

  01/08/2018 o 21:06

  Czyżby nowa Pani dyrektor biblioteki wymyśliła wzniosły temat do dyskusji?
  Nie chciałbym okazać się pruderyjnym ale edukacji seksualnej wokół nas jest chyba wystarczająco. Proponowałbym raczej książkę savior virre o dobrych manierach na co dzień, o przestrzeganiu zasad dobrego wychowania, o zwalczaniu egoizmu i życzliwości dla każdej grupy wiekowej.
  I co Państwo na to, bo zainteresowania powyższym tematem jakoś nie widać.

  • krzeszowiceone.pl

   02/08/2018 o 21:22

   Akcję wymyśliła biblioteka, a my podrzuciliśmy na ławeczkę książkę Jerzego Vetulaniego. Jak widać okazała się być na tyle interesująca, że zniknęła z ławeczki już po ok. 2 godzinach.

  • No

   02/08/2018 o 21:59

   Daj spokój nowej dyrektor. Dosyć ma innych spraw na głowie niż wymyślanie takich tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę