Wydarzenia

Koncert i licytacja na charytatywnej imprezie dla 12-letniego Artura

Fot. FB

Mały mieszkaniec Krzeszowic od urodzenie zmaga się ze skutkami wrodzonej wady serca. 17 marca o godzinie 16:00 w Kopalni Talentów odbędzie się charytatywny koncert połączony z licytacją przedmiotów. Zebrane pieniądze pomogą wysłać chłopca na leczenie do zagranicznej kliniki.

Karnety do klubów fitness, koszulki, książki a nawet oczyszczacze powietrza będzie można wylicytować w trakcie charytatywnej imprezy organizowanej przez rodziców uczniów klasy piątej z krzeszowickiej jedynki. Pieniądze mają zostać przeznaczone na leczenie 12-letniego Artura. Chłopiec od urodzenie zmaga się ze skutkami wrodzonej wady serca. Od niedawna, jego stan znacznie się pogorszył. Szansą jest leczenie w Klinice Chorób Układu Chłonno – Limfatycznego w Belgii. By wysłać tam 12-latka potrzebne jest 35 tysięcy złotych. 

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest także poprzez portal pomaga.pl. Na leczenia Artura można przekazać również 1% podatku – KRS 0000290273, Cel: Artur Papież. W trakcie imprezy wystąpi góralska kapela „Siwy Dym” oraz zespół FUY.

Informacje o wydarzeniu możecie śledzić na bieżąco za pośrednictwem Facebooka.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Rodzice Arturka Papież

    18/03/2019 o 09:00

    Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i okazane serce ♥ wielkie rzeczy się zdarzają i właśnie tego doświadczamy. W imieniu Arturka jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę