Wydarzenia

Dorzuć karmę do miski podopiecznych KTOZ

Fot. Foter.com

Do końca stycznia trwa zbiórka dla podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Karmę i akcesoria można przynieść do krzeszowickiej biblioteki.

Potrzebne są posłania, koce, ręczniki, smycze, obroże i kagańce, oraz kubraki dla krótkowłosych psów. Zwierzęta można wesprzeć przekazując karmę dobrej jakości zawierającą minimum 25% mięsa. Jak informuje KTOZ szczególnie potrzebne są karmy specjalistyczne dla starszych zwierzaków i szczeniąt.

Dary można przynosić do krzeszowickiej biblioteki w godzinach jej otwarcia: od wtorku do piątki w godzinach 8:00 – 18:00, a w soboty od 8: 00 do 14:00.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. :)

    24/01/2020 o 08:49

    A czy Usługi Komunalne spróbowały szukać pracowników? Jakie to kwalifikacje trzeba mieć do tej pracy (może poza kierowcami)? A czy nie jest tak, że UK i tak wywożą większość odpadów i pracują jako podwykonawca? Moim zdaniem UK tak jest wygodnie, żadna odpowiedzialność siedzenie cicho a kasa i tak wpływa!

    Wiele działań obecnego burmistrza jest dobra, a w kwestii śmieci to błądzi we mgle. Ale to raczej nie jego wina, tylko pracowników urzędu, którzy w tej dziedzinie wydają się nie kompetentni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę