Zdrowie

Krzeszowickie Centrum Zdrowia zawiesza udzielanie świadczeń w 10 poradniach

Od wtorku wizyty w 10 specjalistycznych poradniach Krzeszowickiego Centrum Zdrowia zostają odwołane. W sprawie zmian odwołanych terminów przychodnia prosi o kontakt telefoniczny z wybranymi poradniami. 

Zawieszona zostaje praca poradni: reumatologicznej, pulmonologicznej, laryngologicznej, gastrologicznej, rehabilitacyjnej, okulistycznej, leczenia bólu, endokrynologicznej, urologicznej. Wizyty odwołane są też w pracowni fizjoterapii.

Do 27 marca nieczynna będzie też pracownia USG, a poradnia chirurgiczna od wtorku przyjmuje tylko w pilnych przypadkach. Podobnie jest w pracowni RTG. W dniach 18 i 19 marca poradnia zdrowia psychicznego udziela tylko telefonicznych porad.

Jak wynika z informacji radnego Leszka Kramarza z komisji bezpieczeństwa, zawieszenie jest spowodowane niedoborem pracowników w przychodni. Większość z nich  jest obecnie na zwolnieniach lub opiece, „a co za tym idzie, przy zagrożeniu epidemicznym, nie można obecnie stworzyć bezpiecznych warunków pracy dla personelu i pacjentów” – informuje radny.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. tomaszmyszewski

    17/03/2020 o 21:14

    „Nie można stworzyć bezpiecznych warunków pracy” – smutne ale prawdziwe – Co możeMY zrobić i jak pomóc ! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę