Wydarzenia

W sieci trwa zbiórka funduszy dla polskich szpitali na walkę z koronawirusem

Na portalu siepomaga.pl została utworzona zbiórka, z której cały dochód zostanie przeznaczony m.in. na wyposażenie powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z koronawirusem.

Świat walczy z nowym wirusem, który dotarł też do Polski i każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Najważniejsze teraz jest to, by maksymalnie spowolnić postęp pandemii, dlatego wszyscy musimy zachować rozwagę i zachowywać się odpowiedzialnie – pisze na swoich stronach fundacja Siepomaga.pl, organizator zbiórki.

Tylko w ciągu kilku godzin fundacji udało się zebrać już ponad 9 milionów złotych, a liczba wpłacających przekroczyła 100 tysięcy osób. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup masek, kombinezonów, przyłbic, jednorazowych rękawiczek dla polskich szpitali i placówek medycznych.

Wesprzeć akcję możecie na stronie: siepomaga.pl/koronawirus

 

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Proste

  19/03/2020 o 19:18

  Najwięcej niech dadzą ci którzy do naszego kraju go przywieźli ; pozdrowienia ” dla tych którym nie opłacało się w Pol…za przysłowie gr. pracować płacić podatki , ubezpieczenia rentowe chorobowe i inne składki a teraz masowo wracają

 2. podatnicy

  20/03/2020 o 21:16

  A GDZIE q….2 MILIARDY z naszych podatkow ktore poszly na propaganda PISowska? Gdzie odpowiedz adamczyk?

 3. eryk anty kleryk

  20/03/2020 o 21:18

  PIS przeznaczył dwa miliardy zlotych nie na sluzbe zdrowia tylko na to zeby wygrać wybory. A to sa nasze pieniadze naszeeeeeeeeeeeeeee…..

 4. J.

  21/03/2020 o 10:23

  W sieci trwa zbiórka – pół roku pracuje na różne podatki ,daniny oprócz tego płacę podatki płacąc każdy rachunek , kupując chleb lub buty Płacę składki między innymi zdrowotne rentowe chociaż na rente nie pójdę więc dość pieniędzy daje .W którym kraju biegają po ulicy z serduszkami ??? A tak na marginesie młode, zdrowe lenie dzieci macie w szkole , przedszkolu więc do pracy płacić na ZUS ,US i inne składki a nie wyciągać ręce po pieniądze na które ciężko pracują inni .

 5. Pomarańcza

  21/03/2020 o 13:44

  Chore!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę