Wydarzenia

Krzeszowice. W niedzielę przez miasto przedefilują wozy strażackie

Już w niedzielę przez centrum miasta przejadą wozy strażackie kilkunastu gminnych jednostek. Przed południem na krzeszowickim Rynku będzie można zobaczyć sprzęt strażacki i skosztować grochówki, wystąpi też strażacka orkiestra dęta z OSP Czerna.

5 maja. Krzeszowice. Piknik strażacki na Rynku
10:00 – rozpoczęcie imprezy, pokaz samochodów i sprzętu strażackiego
11:00 – degustacja strażackiej grochówki
12:00 – występ orkiestry dętej z OSP Czerna, wręczenie statuetek wyróżniającym się strażakom, pokaz musztry młodzieżowych drużyn pożarniczych, występ dzieci z przedszkola samorządowego w Tenczynku
13:30 – defilada samochodów strażackich

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Grubasek gorniczy

  08/05/2022 o 01:52

  Ooooooo to cos dla wstegorzy.

  • Chudy z biedy

   08/05/2022 o 19:36

   Taaa… Szczególnie ta darmowa grochówka. Jeszcze bardziej pasibrzuchom się przytyje, bo nie ze swoich pieniędzy płacą tę darmochę, tylko za podatnicze brzuchy napychają. Oby rozdęcia nie dostali i się nie p…

 2. BIS

  09/05/2022 o 08:26

  Olej z silników Starów i nie tylko zabrudzi trwale granit na płycie Rynku. Zlikwidowanie plam chemiczne to duża kwota pieniędzy. Załamanie i” klawiszowanie” granitowych płyt i wypadanie małej kostki to wynik wjeżdżania na płytę Rynku. Dwa lata był spokój bo pandemia, ale plamy stare jeszcze zostały. Płyty nie są do wjeżdżania ciężkim sprzętem tylko do spacerowania.

  • Obserwator

   13/05/2022 o 18:45

   BIS a gdzie ty widziałeś ciężki sprzęt na płycie Rynku? Osiołku…. wozy średnie jak i lekkie są i zawsze były parkowane na miejscach parkingowych na ul. Rynek. Zawsze pd Starami które coś tam kapały olejem były podkładane kartony, w tym roku biedny ślepy człowieczku były tyko dwa stary które stały bezpośrednio na jezdni a reszta wozów to nowe samochody, więc po starach nigdy plam nie było i w tym roku również.
   Plamy jak były i są to pewnie po twojej ruinie którą jeździsz głuptasie 🙂

 3. WSTĘGORZ

  20/05/2022 o 08:45

  ten idiota,który dał zezwolenie na wjazd tych cięzkich wozów drabiniastych na płyte rynku bedzie naprawiał ew. szkody na WŁASNY KOSZT !!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę