Inwestycje

Krzeszowice. Beton poszedł w kanał

Wydarzenia z ubiegłego tygodnia pracownikom krzeszowickich wodociągów zapewne na długo zapadną w pamięć. Takiej komedii omyłek nie powstydziłby się nawet sam słynny Monty Python. 

Dzięki pracownikom firmy budującym nowy obiekt przy balneologii, krzeszowicka betonoza zeszła do podziemia… dosłownie. Jedna pomyłka sprawiła, że litry, a może nawet hektolitry betonu, trafiły do studzienki i przewodu kanalizacyjnego.

O tym, że beton znalazł się nie tam gdzie powinien, przekonano się, gdy w budynkach balneologii przestały spływać ścieki. Przybyli na miejsce pracownicy krzeszowickich wodociągów próbowali przedmuchać kanał. Niestety, beton zdążył już związać, nie obyło się więc bez kucia i wiercenia.

Prace prowadzono nawet przy skrzyżowaniu Daszyńskiego z krajówką. Na czas rozkuwania betonu w kanalizacji, pod ośrodkiem musiał stanął beczkowóz na ścieki. Kosztami usuwania „awarii” zostanie obciążony wykonawca prac przy balneologii.

13 komentarzy

13 Komentarzy

  1. Ly

    22/11/2022 o 19:45

    Super😊

  2. Taki PIS

    22/11/2022 o 22:14

    Wykonawca prac sobie odbije a my zaplacimy.

  3. Janina

    22/11/2022 o 22:15

    Ostatnie podpunkty planu PISu Polska w Ruinie prawie wykonane.

  4. Jerzy Lebioda

    22/11/2022 o 22:17

    Durektorzy z nadania prezesi z nadania i efekty tez sa.

  5. Niebać PIS

    22/11/2022 o 22:30

    To jest ten beton PISoski

  6. Krol Julian

    22/11/2022 o 22:46

    Wstęgorze chca swoje stołki zabetonować.

  7. Polska wolna od PIS

    23/11/2022 o 05:31

    To jest SKANDAL!!!! za publiczne pieniadze i ktos powinien za to BEKaC

  8. Matka

    23/11/2022 o 12:12

    Gmina Krzeszowice – PISowskie panstwo w pigułce

  9. Edward

    23/11/2022 o 12:15

    Zarzady wszystich spolek miejskich do dymisji i wilczy bilet.

  10. Beton nieszlachetny w szambie

    23/11/2022 o 16:46

    Trochę szkoda, że ten beton jest na pionowych ścianach od wschodu, bo nie da się jajecznicy na nim usmażyć nawet w południe w zimie.
    To se poszedł ten beton na całość i wypłynął w g…e.
    Jak betonoza, to betonoza…
    Nawet wodociągi to już dziś wiedzą i kanalizacje też już teraz. ¯\_( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)_/¯

  11. Marek

    23/11/2022 o 21:21

    Takiego mamy gospodarza Burmistrza !!!
    Umie wszystkiego przypilnować doskonale. Zwłaszcza aktywny jest na zdjęciach z wyższymi władzami. Wszyscy na tym cierpimy i płacimy za jego niekompetencje !!! Na pewno warto to przemyśleć przed nowymi wyborami !!! Precz z kliką krzeszowicką.

  12. Polak

    23/11/2022 o 21:28

    Dosc juz tego syfu

  13. Realista

    23/11/2022 o 22:32

    Chcieliscie PIS to wiedzcie, ze PiS chce wprowadzic tylnymi drzwiami PODATEK KATASTRaLNY a wam pozostaje miejsce pod mostem i miska ryzu.