Wydarzenia

5-letnia Zosia ma szansę wygrać z nowotworem, ale potrzebuje wsparcia

Fot. siepomaga.pl

Problemy zaczęły się od bólu brzucha a skończyły na zatrważającej diagnozie. Choć ma tylko 5 lat, by wygrać, musi walczyć jak wojownik. Grupa ludzi, która chce jej w tym pomóc rośnie z minuty na minutę.

Ból brzucha, USG, SOR i diagnoza – neuroblastoma, jeden z najbardziej agresywnych nowotworów u dzieci. Chemia, operacja, radioterapia, znów chemia. Powrót do względnej normalności, a po roku od diagnozy – wznowa, kolejna operacja, tym razem zakończona usunięciem nerki. 

Nadzieją dla Zosi jest dalsze leczenie za granicą innowacyjnymi metodami oraz szczepionka przeciwko kolejnej wznowie w USA. „Bardzo prosimy o pomoc każdego, kto czyta nasz apel. Seria szczepień przeciwko wznowie neuroblastomy to dla Zosi jedyna nadzieja!” – apelują rodzice 5-latki.

W pomoc małej mieszkance Krzeszowic zaangażowało się już ponad 4,5 tysiąca osób. Na facebooku powstała specjalna grupa, gdzie można licytować przedmioty wpłacając pieniądze na leczenie. Przedszkole do którego uczęszcza Zofia organizuje specjalny kiermasz słodkości, z którego dochód zostanie przeznaczony na walkę z nowotworem.

Tak możesz pomóc 5-letniej Zosi z Krzeszowic:

Przekaż pieniądze za pośrednictwem portalu siepomaga.pl >>
Przekaż 1,5% podatku na leczenie Zosi: Numer KRS 0000396361, Cel szczegółowy 1,5% 0248989 Zofia
Licytuj przedmioty na facebookowej grupie >>
Przyjdź na kiermasz do krzeszowickiego przedszkola >>

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę