Wydarzenia

Krzeszowice. Niebezpieczny incydent na stacji benzynowej

Fot. OSP Krzeszowice

Na krzeszowickiej stacji benzynowej doszło niebezpiecznego incydentu. Na miejscu interweniowała straż i policja.

Zdarzenie miało miejsce na stacji nieopodal poczty, w niewielkiej odległości od bloków mieszkalnych. Klient rozlał benzynę i groził podpaleniem. Do tragedii na szczęście nie doszło. Na miejscu interweniowała krzeszowicka straż pożarna i policja.

Jak informuje komenda powiatowa — mundurowi prowadzą w tej sprawie czynności pod kątem ustalenia, czy doszło do popełnienia przestępstwa określonego w artykule 160 kodeksu karnego (od red. „kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3).

Policja ustala przebieg zdarzenia m.in. na podstawie zabezpieczonych nagrań z monitoringu oraz prowadzonych rozmów ze świadkami. Personalia mężczyzny na razie nie są znane.

 

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. Personalia

  01/05/2024 o 19:19

  Znane, tylko nie podane

  • Ad persona

   01/05/2024 o 21:38

   RODO, kiciuś, RODO!!! Twoją prywatnością też nikt nie kupczy na jarmarku bez Twojej zgody. Ale pewnie nie czytasz dokładnie informacji na swoim smartfonie, tylko przyciskasz bezmyślnie przycisk „Akceptuję” lub „Zgadzam się”, więc się nie dziw, że wszyscy na jarmarku nią kupczą i wszyscy Cię znają nawet od strony najbardziej prywatnej.

   • Personalia

    02/05/2024 o 12:21

    Współczuję, nie ogarniasz rzeczywistości.RODO, hahaha, bez komentarza, bywalcu mendiów społecznościowych.

    • Ad persona

     02/05/2024 o 18:29

     Radzę poczytać to, bo pewnie i tego nie wiesz, choć „suto” i na bogato komentarze piszesz na tym portalu: https://krzeszowiceone.pl/polityka-prywatnosci. To też portal społecznościowy, jakby nie było. Tyle, że lokalnej społeczności. Sam wnioski wyciągnij. Regulamin korzystania też mogę podrzucić, ale zostawiam coś Tobie, żebyś miał/a zajęcie w wolnym czasie. Pozdrawiam.

 2. KCE

  01/05/2024 o 21:07

  Serdecznie zapraszamy panie policjantki i panów policjantów na ulice Zwierzyniecką w Tenczynku na odcinek do Bramy Zwierzynieckiej. Na ograniczeniu do 30 CODZIENNIE macie kilkudziesięciu, czasem kilkuset debili jadących ponad 80. To są potencjalni mordercy.
  Jesteście tu, policjanci, potrzebni i mile widziani. Serio.
  Duże pieniądze leżą na ulicy, przy okazji uratujecie komuś życie – bezcenne.

  • Bezradni policjanci

   02/05/2024 o 22:00

   To samo dotyczy Rudna.Koszmar pędzących samochodów trwa nadal.Ograniczenia pędzący debile mają w głębokim poważaniu.

   • Ruszcie się na ulice! Zapraszamy! Prosimy!

    03/05/2024 o 09:47

    POLICJA na drogi do Tenczynka i Rudna! Codziennie!

    • Skromne pytanie

     06/05/2024 o 23:25

     Aż tak Ci oddaliło?…

 3. Mieszkanka gminy

  02/05/2024 o 19:03

  Zapraszamy na Mądrzyka- jeziora asfaltowe po deszczu, tak, że pieszy na chodniku ma gratisowy śmigus- dyngus. Pędzące z prędkością światła cięzarówy i osobowe. Brak odwodnienia. Na Zwierzynieckiej macie chociaż zwężenia, a na Mądrzyka władza twierdzi na zebraniach wiejskich, że się nie da! Ciekawe dlaczego? Biznes kamienny się obrazi za utrudnienia?? Ulicę trzeba przemianować na Marszałkowską, bo jest tak ruchliwa. Przedszkole, szkola, kościół i nic nie da się zrobić. Najbardziej żal dzieci, nieświadomych niebezpieczeństwa.

  • Tenczynek, Rudno, Czatkowice

   03/05/2024 o 09:51

   Władze do roboty! Nie jesteśmy ciemnym ludem kolonizowanym przez biznes. Będziemy blokować. Koniec z tym. Nie potraficie ogarnąć sobie transportu to wypad.

   • Mieszkanka

    06/05/2024 o 19:41

    Jesteśmy za blokadą.Proponuje się zorganizować i zablokować zjazd z autostrady dla Tirów.

    • Uroczy błazen

     06/05/2024 o 20:44

     Czasem dobrze gadasz, ale rzadko. Szkoda, że tak błyskotliwy umysł przyćmiewa czasem niewątpliwa i niebagatelna uroda.

     • ...

      07/05/2024 o 01:19

      Cnota sama się broni, no weź, nie pierdziel, jak stare białko, albo przynajmniej nie tutaj i nie w Krzeszowicach, jeśli masz choć odrobię rozumu i jeszcze tu kogoś lubisz………..

    • Rudno i Tenczynek, razem

     07/05/2024 o 17:34

     Policja od rana na ulice Rudna i Tenczynka! Do Krzeszowic wieczorem. Policjanci Szanowni, czy Was naprawdę nie interesuje bezpieczeństwo ludzi i choćby kasa z mandatów do wzięcia? Macie jakiś problem systemowy? O co chodzi? Pomożemy, jeśli możemy. Możemy pisać do wszystkich szefów policji w Polsce, MSW, tylko wyjdźcie na ulice! Brońcie ludzi!
     Panie burmistrzu Gregorczyk, czy Pan w ogóle ogarnia z czym ludzie w tej gminie mają prawdziwy problem? Nie z brakiem tężni solankowej, ani gwiazdą na dni Krzeszowic, ani że ulica nazywa się Danka, nam tu samochody rozp…… domy od piątej rano, a dzieci nie chcą tu mieszkać, bo latem można zginąć na ulicy, a zimą dostać raka płuc od dioksyn z kominów tłumoków, których nie umiecie kontrolować, a którzy palą wszystkim. Bardzo prosimy o DZIAŁANIE, OCZEKUJEMY EFEKTYWNYCH SZYBKICH DZIAŁAŃ W OBRONIE MIESZKAŃCÓW, nie zysku korporacji kosztem nas.

     • Złodziej dusz

      14/05/2024 o 21:03

      Każdy złodziej najgłośniej krzyczy do policji tak: „ŁAPAĆ ZŁODZIEJA, BO KRZYWDĘ LUDIOM ROBI!!!”. Tak już mają zakodowane genetycznie te mendy złodziejskie i nic na to nie poradzisz…

 4. Arbiter neutralny

  06/05/2024 o 21:02

  Dla jego bolesnej męki, nasze ciała cierpią udręki.
  I co na to poradzimy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę