Kultura

Autorka bestsellerów odwiedzi Krzeszowice

Jej książki sprzedają się w tysiącach egzemplarzy, potrawy według jej przepisów zagościły już dawno na polskich stołach, sfilmowane losy bohaterów jej książek śledziła niedawno cała Polska.

Choć powieści Małgorzaty Kalicińskiej są głównie o kobietach i dla kobiet, zapewne niejeden mężczyzna wybierając prezent musiał mieć w ręku książkę jej autorstwa.

16 maja o godzinie 16:00 w krzeszowickiej bibliotece autorka takich bestsellerów jak „Dom nad rozlewiskiem” (ponad 300 tys. sprzedanych egzemplarzy), czy „Powroty nad rozlewiskiem” zawita do Krzeszowic. Spotkania pod hasłem „Magia rozlewiska i wspomnień czar…” przybliży kolejną książkę pisarki – „Zwyczajny facet”.

źródło: www.bibliotekakrzeszowice.pl

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. f

  15/05/2011 o 12:41

  A gdzie to spotkanie???

 2. XY

  15/05/2011 o 22:04

  Jedną z książek otrzymałam od córki, pod choinkę, więc wybieram się po autograf i cieszę się, że odwiedzi Krzeszowice. Zatem podziękowania dla Pani Dyrektor Biblioteki.

 3. i

  18/05/2011 o 17:37

  Osoba sympatyczna, komunikatywna, rzeczowa. Szkoda tylko, że tak mało czytelników wzięło udział w spotkaniu. Atmosfera stawała się napięta kiedy autorka zachęcała do zadawania pytań, a one w większości rodziły się w bólach. Brakuje nam dystansu i luzu. Potrafimy być rozdyskutowani na forach internetowych kiedy jesteśmy anonimowi i możemy pleść co nam ślina na język przyniesie. Tracimy rezon stając twarzą w twarz gdy sytuacja wymaga przemyśleń logicznych pytań lub argumentów. W tym wypadku szkoda, bo była okazja i należało ja wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę