Kultura

Pomaganie przez licytowanie. Weź udział w charytatywnej aukcji

Świąteczną pomoc osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji losowej, nieśli na długo zanim w Krzeszowicach powstała Szlachetna Paczka. Co roku, niezmiennie od 20 lat organizują półkolonie dla dzieci, fundują obiady czy szkolne wyprawki. Pomagają dzięki wsparciu tych, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny. W najbliższy piątek, Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej razem z  krzeszowickimi artystami organizuje kolejną charytatywną akcję.

pomocna_dlon_izpm_krzeszowice6 lutego o godzinie 18:00 w galerii Pałacu Vauxhall rozpocznie się charytatywna aukcja, na której będzie można wylicytować działa sztuki, podarowane przez artystów plastyków. Cały dochód zostanie przeznaczony na organizację letniego wypoczynku dzieci z uboższych rodzin. Licytacje, o unikalne, wartościowe przedmioty może wzbogacić każdy mieszkaniec. Wystarczy swój dar (rękodzieło, dzieła kolekcjonerskie, cenne przedmioty o znaczeniu symbolicznym, pamiątkowym, historycznym) przynieść do galerii Pałacu Vauxhall. Organizatorzy będą na nie czekać do 3 lutego.

Piątkowej aukcji ma towarzyszyć karnawałowy koncert. Wszyscy muzycy biorący w nim udział wystąpią tego wieczoru bezinteresownie. „Mamy nadzieję, że zarówno koncert, jego bogaty i różnorodny repertuar, ciekawe osobowości, jak i sama aukcja, dzieła sztuki, ich piękno staną się źródłem bogatych i niezapomnianych wrażeń, że będą to chwile prawdziwej serdecznej wspólnoty zjednoczonej w mnożeniu dobra i radości” – informują organizatorzy.

Pomóż pomagać przekazując 1% swojego podatku na rzecz IZPM: KRS 0000088123 lub wpłacając datek na konto: Bank Spółdzielczy Krzeszowice 92 8612 0003 0000 0000 2280 0001

Więcej informacji o działalności Interwencyjnego Zespołu Pomocy Międzyludzkiej znajdziecie na stronie: www.izpmkrzeszowice.org

LeonArts.at / Foter / CC BY-ND

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. lZA

  02/02/2015 o 07:52

  Proponuję na piątkowej aukcji wystawić gladiatora. To byłby wspaniały gest, pieniędzy starczyłoby na pomoc dla wielu potrzebujących.

 2. Anonimus

  04/02/2015 o 09:36

  Lepiej ujadać we wszystkich innych tematach, niż napisać kilka miłych słów w takim temacie jak ten… słabe to.
  P.S. IZA – to nie do Twojego wpisu, raczej do wszystkich innych wpisów wszędzie, tylko nie tu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright © 2017 — krzeszowiceone.pl. All Rights Reserved.

W górę