Kultura

Nie widzieliście TEGO filmu Allena? W piątek będzie okazja. Co jeszcze w weekend?

Dyskusyjny Klub Filmowy przy krzeszowickim Centrum Kultury i Sportu działa nadal i na piątkowy wieczór serwuje starego dobrego Woody’ego. „Blue Jasmine”, to smakowita przystawka, na niedzielny weekend drugie danie będą podawać miejscowi strażacy.

bluejasmine_ckis

29 kwietnia, CKiS, Krzeszowice

19:00 – pokaz filmu „Blue Jasmine” w reżyserii Woody’ego Allena, z Cate Blanchet w roli głównej; bilety w cenie 10 zł za seans, do kupienia w kasie CKIS

1 maja, Rynek, Krzeszowice

10:00 – piknik strażacki, pokaz samochodów, ścianka wspinaczkowa, konkursy, od 11:00 – degustacja strażackiej grochówki
12:00 – występ orkiestry dętej, wręczenie statuetek wyróżniającym się strażakom
13:00 – defilada strażackich wozów

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. ktoś

  29/04/2016 o 06:49

  1 Maja ale jaja ale jaja

 2. Anonim

  29/04/2016 o 11:51

  Śmietanka nierobow urzedasów się zjedzie,dobrze że nie ma przemówień PIS.

 3. mieszkanka

  08/05/2016 o 11:19

  Mamy imprezy TAUronu, coś tam jeszcze sie wydarzy okazjonalnego ale są zimowe weekendy, deszczowe kiedy nuie ma snesu dalsza jazda i nie każdy ma środek lokomocji i wtedy dla dzieci poza komputerem i tv nie mamy nic. Wszędzi naookoło w mniejszych gminach jest basen, kino – tylko nie w Krzeszowicach. Może czas najwyższy o tym pomyśleć. Dawne kino niedługo zawali się, a może by tak współdziałając otworzyć z powrotem kino, puszczać wartościowe filmy dla młodzieży, bajki dla dzieci – aż przykro patrzeć na niszczejący budynek w centrum miasta. Budowy baseny zaniechano, a obecne technologie powalaja wykorzystać każdy teren. Basen byłby na pewno punktem dochodowym.P Bartl zrobił bardzo dużo i mamy nadzieję, że kolejni władający pomyślą również o w/w brakach bo za „króla Jagiełły” niewiele się działo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę