Powiat rozpoczyna remont kolejnej ulicy w mieście

Jeszcze w tym miesiącu może rozpocząć się remont ulicy Ogrodowej. Do przekazania placu budowy doszło w czwartek. Prace mają potrwać do końca października. To druga, obok remontu ulicy Krakowskiej, najbardziej oczekiwana inwestycja w mieście.

krzeszowice_ogrodowa

Powiat wykonawcę wybrał już w marcu. Przetarg wygrała firma DROG-BUD ze Spytkowic. Przebudowa ma kosztować prawie 419 tysięcy złotych, 200 tysięcy dołoży gmina. Remont obejmie, nawierzchnie, chodniki, zjazdy, odwodnienie oraz wymianę sieci elektroenergetycznej. W zakresie prac jest też wydzielenie miejsc postojowych. Przebudowa ma potrwać do końca października.

Prace przy ulicy Ogrodowej to druga, duża inwestycja Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego w Krzeszowicach. W tej chwili trwa już przebudowa ulicy Krakowskiej. Prace w tej części miasta również mają zakończyć się w październiku.

Czytaj również:

7 komentarzy

 1. olek napisał(a):

  tylko po co te drzewa powycinali

 2. Anonim napisał(a):

  Najlepiej jeszcze Daszyńskiego niech zaczną równocześnie remontować.

 3. Anonim napisał(a):

  …i niech jeszcze 3 Maja zaczną, byłby za jednym razem wyremontowany komplet wylotówek do krajówki 😉

 4. ktoś napisał(a):

  A lądowisko w fontannie będzie chłodzić zablokowanych.

 5. Młody napisał(a):

  Bardzo dobrze, że coś się dzieję, są remonty. Tylko kolejna ulica, która dochodzi do krajowej drogi. Już widzę właśnie zatłoczoną ul. 3 Maja z sygnalizacją świetlną. Eh… Jak tu wyjechać/wjechać do Krzeszowic?

Pozostaw komentarz