Inne

Nie masz długiego weekendu? Sprawdź czym dojedziesz do pracy

Szczęściarze, którym udało się wziąć wolny poniedziałek, właśnie zafundowali sobie przedłużony weekend. Ci, którzy poniedziałków nie lubią, ale do pracy iść muszą powinni sprawdzić rozkład jazdy na nadchodzące dni.

stanbus_krzeszowice_krakow

W poniedziałek z wydostaniem się z sołectw problemu być nie powinno, bo przewoźnicy dzień poprzedzający Wszystkich Świętych traktują jak zwykły dzień roboczy. Tak jak zwykle będą też jeździć busy w kierunku Krakowa, zarówno te jadące z Chrzanowa, jak i te z rozpoczynające trasę w Krzeszowicach.

Problem z przemieszczaniem się będzie za to 1 listopada. W ten dzień przewoźnicy świadczący usługi na terenie gminy robią sobie wolne. Kursują za to busy na trasie Chrzanów – Kraków, ale na rozkładzie świątecznym – jak w przypadku WójcikBusa lub w wybrane godziny jak w przypadku StanBusa. Alternatywą dla komunikacji busowej pozostaje pociąg.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. X

  31/10/2016 o 20:57

  Samochód w moim przypadku

 2. kierowca

  31/10/2016 o 21:54

  A ja chciałbym z tego miejsca pozdrowić wszystkich kierowców, którzy do tej pory nie zauważyli zmiany organizacji ruchu w obrębie ulic Parkowej i Chłopickiego, a znaki stoją jak byk. Nie jeździjmy na pamięć

 3. db

  01/11/2016 o 08:16

  Bardzo dziekuję….właśnie zastanawiam się jak wydostać się dzisiaj z tego „wielkiego” miasta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę