Krzeszowicka policja szuka sprawcy potrącenia przy ulicy Floriana

Potrącił młodą dziewczynę i zbiegł z miejsca wypadku. Krzeszowicka policja szuka sprawcy i apeluje o pomoc do świadków zdarzenia.

policja

Do wypadku doszło na początku października (1.10) około godziny 7:38 przy ulicy Floriana. Kierujący najprawdopodobniej granatowym Audi A4 potrącił młodą dziewczynę i odjechał w kierunku dworca PKP. Mężczyzna jest szczupłej budowy, ma około 40-45 lat, wzrost 175 centymetrów. 

Świadkiem zdarzenia miała być kobieta, jej personalia nie są znane. Policja apeluje do wszystkich, którzy mogli widzieć wypadek o pomoc w znalezieniu sprawcy. Numery telefonów oficera dyżurnego 12 257 91 11, 12 257 91 13.

Fot. Lukas Plewnia / Foter / CC BY-SA

Czytaj również:

6 komentarzy

 1. dxoana napisał(a):

  Mamy 1 listopad!!!

 2. Gie napisał(a):

  W Krzeszowicach nie ma żadnych kamer? Wystarczyłoby je przeglądnąć w okolicach tej godziny a nuż się trafi Audi. W okolicy są warsztaty samochodowe. Policja powinna podzwonić i ostrzec że remont Audi z uszkodzeniami wyglądającymi na potrącenie będzie oznaczał współudział.

  • Anonim napisał(a):

   A pan burmistrz niech się przyzna ile płaci rocznie firmie za monitoring, który od lat nie działa albo jest nieczytelny. Taka gorzka prawda, że jeszcze nikomu poszkodowanemu monitoring nie pomógł.

 3. Anonim napisał(a):

  Dobrze powiedziane,na ciula ten monitoring jak nic nie widac i nie można zobaczyć.

 4. XYZ napisał(a):

  Rychło w czas

 5. Ilona napisał(a):

  Sukces .. ogromny sukces!

Pozostaw komentarz