Wydarzenia

Krzeszowickie firmy w Karcie Seniora. Mieszkańcy po 60-tce mogą liczyć nawet na 40% zniżki

Gmina Krzeszowice przystąpiła do Ogólnopolskiej Karty Seniora. Podczas Niedzieli dla Zdrowia mieszkańcy po 60-tce mogli wyrobić dokument uprawniający ich do zniżek. W programie na razie bierze udział sześć firm z gminy, ale lista nie jest zamknięta.

Czy Karta Seniora zyska w gminie taką samą popularność jak Karta Dużej Rodziny? Tą drugą ma prawie 300 rodzin, tą pierwszą w zaledwie jeden dzień wyrobiło 50 osób. Do czego uprawia Karta Seniora i kto może ją wyrobić?

Organizatorem Ogólnopolskiej Karty Seniora jest krakowskie Stowarzyszenie MANKO, wydające również magazyn „Głos Seniora”. Kartę może wyrobić każdy mieszkaniec który ukończył 60 rok życia. Pierwszych 50 seniorów z gminy już odebrało swoje karty podczas Niedzieli dla Zdrowia. Pozostali będą mogli wyrobić ją bezpłatnie Urzędzie Miejskim przy Placu F. Kulczyckiego, II piętro, pokój nr 2. Do programu partnerskiego przyłączyło się sześć firm z gminy.

1. Fitness klub „Studio Forma”, Krzeszowice, Rynek 25: seniorzy będą mogli liczyć na 20% zniżki na karnety do klubu oraz 20% rabat na masaże, Forma przygotowała również specjalną ofertę dla seniorów – „Senior w formie”
2. Gospodarstwo Agroturystyczne „Ranczo Artemidy”, Nowa Góra: zniżka 10 % na warsztaty (przyrodnicze, ruchowe, artystyczne) połączone z biesiadą przy pieczystym – dla grup powyżej 10 osób;
40% zniżki dla klientów indywidualnych na przejażdżkę na koniu
3. VASCO Electronics, Krzeszowice, Krakowska 23: 25% zniżki na Vasco S-Phone; darmowe, fachowe doradztwo w zakresie nowych technologii
4. Cukiernia-Lodziarnia MELBA, Krzeszowice, Rynek 14: rabat 5% na produkty „MELBA” przy zakupie na min. 10 zł; „Godziny dla Seniora” we wtorki i środy od godz. 9 do 13: rabat 10% na wszystkie produkty przy zakupie za min. 20 zł
5. Instytut Urody Elf, Krzeszowice, ul. Daszyńskiego 1, Galeria Centrum 1 pietro: pedicure leczniczy („stopa cukrzycowa”) 15% rabatu. Klamry drutowe na wrastające paznokcie 10% rabatu. Zabieg na pękające pięty i odciski – manicure gratis. 10% rabatu na dermokosmetyki do pielęgnacji stóp i dłoni. Makijaż permanentny (brwi, kreski górne, kreski dolne) – 10% rabatu
6. Restauracja Tiffany, Wola Filipowska, ul. Chrzanowska 2: 20% rabatu na indywidualną usługę gastronomiczną (nie dotyczy przyjęć grupowych ani biletów wstępu) lub do każdego deseru kawa z ekspresu (biała lub czarna) lub herbata Sir Williams gratis

Ta lista nie jest zamknięta. Do programu może przystąpić każda firma, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres Stowarzyszenia MANKO. Dzięki temu firma zyskuje lojalnych klientów i reklamę w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach. Informacja o zniżkach będzie dostępna także na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. EMANUELLA

  25/06/2017 o 23:21

  40 % OD CEN 200 % , NIE ZNACIE TRIKÓW MARKETINGOWYCH? SZKODA!!

  • 1313

   26/06/2017 o 07:50

   To nadal 20% od ceny zwykłej. To raz.
   Dwa – czyli Melba podniesie ceny wszystkich produktów o 100% dla wszystkich, tylko po to by senior mógł mieć zniżkę ? Czy może wystawi osobne dla nich ceny ??
   Zobacz sobie cennik Elfa. Teraz odlicz od tego tyle procent, ile przysługuje seniorowi. A potem zobacz ile płacą nie-seniorzy, i przekonaj się, czy jest to aby na pewno 100% mniej ?

   Dlaczego uważasz, że ceny są 200%, skoro są one takie same tak przed promocją jak i w jej czasie ? Uważasz, że od samego początku te ceny są zawyżone ? A jeżeli tak, to na jakiej podstawie ustalać chcesz prywatnym firmom cenniki ?

   Chociaż raz mogłabyś nie narzekać.

 2. Krystian

  26/06/2017 o 16:48

  Fajna inicjatywa,założyłem już wcześniej rodzicom w krk zanim można było w Krzeszowicach. Ciekawe czy więcej firm się zgłosi, w krk naprawde sporo firm honoruje.

  • Przedsiębiorca

   04/07/2017 o 09:33

   „Dzięki temu firma zyskuje lojalnych klientów i reklamę w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach.”

   Zapomniano napisać, że aby firma miała reklamę w ogólnopolskim magazynie Głos Seniora, to taka firma musi wpłacić 560 złotych netto !!!
   Za darmo jest tylko wpis na stronie, żadnej reklamy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę