Wydarzenia

Gminna komisja zakończyła pracę. Jest decyzja w sprawie dyrektorki GOPS

Komisja badająca sprawę relacji panujący w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej zakończyła pracę. Z jej wnioskami zapoznał się burmistrz. Od 1 lipca dotychczasowa dyrektor ośrodka przestaje pełnić swoją funkcję pozostając jednocześnie pracownikiem GOPS. Burmistrz zwolnił ją z obowiązku świadczenia pracy.

Władze gminy zainteresowały się sprawą panujących w GOPS relacji po otrzymaniu pisma od pracowników ośrodka. W maju, do zbadania tematu powołano komisją w skład której weszli pracownicy urzędu. W tym czasie  burmistrz zwolnił dyrektorkę z obowiązku świadczenia pracy. 

Opinie pracowników o swojej przełożonej najwyraźniej się potwierdziły, bo tuż po otrzymaniu protokołów od komisji burmistrz przedłużył dyrektorce okres zwolnienia z obowiązku świadczenia pracy do końca roku. W tym czasie nadal pozostanie ona pracownikiem GOPS. Od nowego roku przejdzie na emeryturę, a władze gminy wybiorą nowego dyrektora.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. ktoś

  23/07/2017 o 14:23

  Tylko pogratulować rozsądku Panu Burmistrzowi. Dyrektorka narozrabiała, a Pan Burmistrz w nagrodę zafundował jej urlop do końca roku za nasze pieniądze-pieniądze podatników. Skoro Pan Burmistrz taki hojny to może niech przekaże pensje swojej żony na poczet utrzymania dyrektorki, albo część swojej, będzie sprawiedliwie.

  • Wspaniałomyślny

   23/07/2017 o 19:34

   Wspaniałomyślny burmistrz – nie przeszkadzało mu nawet ,ze dyrektorka GOPS zarabiała więcej niż on (tak wynika z ostatnich oświadczeń majątkowych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright © 2017 — krzeszowiceone.pl. All Rights Reserved.

W górę