Fotogalerie

W Krzeszowicach Śląsk wirtualnie starł się z Małopolską

Fot. SUPER GAME e-sport

Pierwsze zawody e-sportowe za nami. Przez trzy dni Krzeszowice gościły miłośników gier z Małopolski i Śląska. W tym czasie przez hale sportową przy Długiej przewinęły się setki młodych osób. Do najlepszych graczy trafiły nagrody rzeczowe, puchary i medale.

Do krzeszowickich Mistrzostw Polski w e-sporcie zgłosiło się piętnaście szkół. Z Krakowa, Olkusza, Bochni, Dobczyc, Wieliczki, Skawiny, Tarnowa, ale także Katowic, Jarosławia, Siemianowic Śląskich i Częstochowy. Krzeszowice reprezentowali uczniowie ogólniaka.

Pierwsze miejsce w finale drugiej rundy LG Polska Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie powędrowało do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Siemianowicach Śląskich. Drudzy na podium byli uczniowie Zespół Szkół nr. 1 w Bochni, a trzeci – młodzież z Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Juliusza Słowackiego w Jarosławiu.

Gracze rywalizowali też w zawodach indywidualnych. W FIFA 18 najlepsi okazali się Robert „Lisekhd” Liszka, Piotr Hałas, Kamil Kacprzykowski. W Counter Strike Global Offensive Adrian Cichy, Maksymilian Łagan, Jakub Mucha. Zobaczyć jak wyglądała trzydniowa impreza. Kliknij na zdjęcie poniżej by przejść do galerii >>

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Anonim

    23/10/2017 o 09:02

    Do roboty dzieciaki, a nie przed komputerem tylko w Simsy grać!~FIFA i CS:Go czekają! kasy możecie mieć jak lodu!
    Szkoda, że tylko tyle…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę