Sport

Sprawdź gdzie dopingować uczestników 56. Małopolskiego Wyścigu Górskiego

Fot. khawkins04 on Foter.com / CC BY

Już w najbliższy piątek na drogach gminy zagoszczą uczestnicy 56. Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Kolarze wyruszą z Trzebini do Alwerni, ale na trasie ich przejazdu będzie także Zalas, Tenczynek czy Filipowice. W dzień rozpoczęcia wyścigu z utrudnieniami musza liczyć się kierowcy.

Ponad 250 uczestników z Polski, Czech, Węgier, Danii, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Francji i Włoch zmierzy się w kolejnym wyścigu górskim. Pierwszy etap już w najbliższy piątek (8 czerwca) wystartuje z trzebińskiego Rynku. Uczestnicy będą mieli do przejechania 130 kilometrów. Na trasie poza Trzebinią znajdą się też Olkusz i Alwernia (meta).

Dopingować kolarzy będą mieli okazję mieszkańcy gminy. Uczestnicy przejadą m.in przez Nową Górę, Filipowice, Wolę Filipowską, Zalas, Nawojową Górę i Tenczynek. Na stronie organizatora znajduje się przybliżony czas przejazdu. Warto na niego zerknąć jeśli w ten dzień planujecie jazdę samochodem przez miejscowości, które znajdują się na trasie wyścigu.

źródło: mwg.info.pl

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę