Inne

Krzeszowicka policja szuka Oskara i Patryk. Bracia ostatni raz byli widziani w Rudnie

Oskar i Patryk Fiba, Fot. KPP Kraków

Krzeszowiccy policjanci poszukują braci Oskara i Patryk. 14 i 18- latek ostatni raz byli widziani 22 sierpnia w Rudnie. Do chwili obecnej  nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Oskar Fiba mieszka w Karniowicach, ma 14 lat, 160 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie ciemne włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia chłopak prawdopodobnie był ubrany w koszulę koloru czarnego, spodnie dresowe koloru popielatego, buty sportowe koloru zielono-czarnego.

Jego brat, Patryk Fiba mieszka w Grojcu. Ma 18 lat, 160 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy, krótkie błąd włosy i szczupłą sylwetkę ciała. W dniu zaginięcia prawdopodobnie był ubrany w koszulę koloru czarnego lub białego, spodnie koloru ciemnozielonego, buty sportowe koloru czarnego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Krzeszowicach, tel: 12 257-91-15 lub 997.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Ben

  28/08/2018 o 09:42

  Ciekawe jest zapewnienie burmistrza, że budynek będzie mógł bezpośrednio przylegać do wybudowanego połączenia. Czy to oznacza, że burmistrz ma władzę większą niż opracowany przez niego i przyjęty przez radę plan zagospodarowania? To bardzo interesujące. A czy stwierdzenie, że jeśliby właściciel wyraził zgodę na sprzedaż Gminie pasa o szerokości 4-5 metrów, to cena byłaby ustalona w drodze negocjacji z Gminą Krzeszowice, nie jest formą wywierania nacisku na właściciela?

  • Anonim

   28/08/2018 o 18:45

   Co to ma do rzeczy w sprawie zaginionych chlopakow?

   • Ben

    29/08/2018 o 08:54

    Pomyłka, przepraszam. Proszę redakcję o przeniesienie posta do tematu „Gmina chce wybudować drogą łączącą Rynek ze Szkolną. Ma przebiegać po prywatnej działce”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę