Zdrojowa TV

O alternatywnej wiedzy, niepoznanych historiach i zakazanej archeologii z mieszkańcem Krzeszowic

Z cyklu Krzeszowiczanie i ich pasje. Rozmowa Zdrojowej TV z Grzegorzem Skwarkiem, blogerem, miłośnikiem historii dawnych cywilizacji i alternatywnej wiedzy, pasjonatem astrologii.

20 komentarzy

20 Komentarzy

 1. ZDROJOWA TV

  02/09/2018 o 20:18

  Jak YouTube liczy wyswietlenia? W 3 dni Grzesiek Skwarek mial 11 tysiecy wyswietlen. CzaryyoutubeMary i Grzegorz ma 3,5 tysiaca odslon.
  YT zaniza statystyki odslon permanetnie jesli tylko tematyka filmow jest niewygodna dla mainsrteamu. Zapraszamy tez na film z Bronislawem Rzepeckim – ufologiem z Nowej Gory.
  Pozdrawiamy ZDROJOWA TEAM.

  • Jaber

   03/09/2018 o 15:29

   Po przekroczeniu 300 wyświetleń materiału na profilu (do którego poziom obciążenia systemu YT uważa za nieznaczący) włącza się algorytm śledzenia jakości ruchu. Dane wizyt i odtworzeń są weryfikowane i korygowane po wykryciu m. in. autoreloadingu, aktywności malware’a, ustawień autoplaya, spambotów, ruchu płatnego. Korekcja polega na zamrożeniu lub zmianie ilości wizyt na licznikach i najczęściej dokonywana jest w cyklu dobowym (jeżeli algorytm sprawdzający zadał tracking typu day-to-day). Jeżeli wykryta zostanie recydywa w dmuchaniu ruchu, materiał może nawet zostać automatycznie zdjęty. Normalka 😛

   • wisnia

    04/09/2018 o 09:13

    Spamboty na Skwarku hahahaha DOBRE! a na mainstreamowych filmach nic nie wykrywaja??

    • Jaber

     04/09/2018 o 12:55

     Wykrywają w każdym rodzaju materiałów. Nawet nie masz nieopalonego pojęcia, co, gdzie i jak robione się wykrywa. Nie znaczy, że na Skwarku – to skrót ogólnej zasady działania. Korekcja mogła nastąpić z innych wielu powodów, niż wykrycie działania spambota.

     • wisnia

      04/09/2018 o 18:38

      No powiem Ci ze bardzo to jest ciekawe…bedziemy obserwowac co takiego sie nie podoba…:))

  • Pan z Krzeszowic

   03/09/2018 o 15:44

   Niestety Wasze filmy źle się ogląda, ponieważ są niesamowicie amatorsko nagrane, falnie dobrane tło, okropnie zarejestrowany dźwięk, zamiast się zrelaksować i słuchać trzeba skupić się na każdym słowie aby je zrozumieć, no i nieprzygotowany do wywiadu prowadzący, słabo 🙁

   • maniutek

    04/09/2018 o 09:19

    Niestety jesli chcesz cos lepszego oferowanego przez Gmine a nie prywatna inicjatywe, to mozesz co najwyzej poczytac sobie Magazyn Krzeszowicki, tam sie dowiesz wszystkiego co wazne! 🙂
    A pozatym lepszy rydz niz nic !

   • Jaber

    04/09/2018 o 10:37

    Doceńmy, że się komuś chce chcieć – choć jest się czego uczyć 😉

 2. krzeszowiceone.pl

  03/09/2018 o 11:26

  Fakt coś tu nie gra. Najpierw miał 11 tys. wczoraj 4.5 tys. A dziś 3.5 tys.
  To tak jak ze znikającymi postami na fb. Nam ubili 4 bez podania powodów.

 3. Anonim

  03/09/2018 o 14:00

  Albo tak jak ze znikającymi postami, lub w ogóle nie „emitowanymi” tutaj. Gdzie jest mój post krytykujący redaktora Zdrojowej TV ?

  • krzeszowiceone.pl

   04/09/2018 o 00:38

   Jeśli nie jesteś tu pierwszy raz powinieneś się zorientować że posty na stronie nie pojawiają się od razu. Nie wymagaj by ktoś siedział na forum cały dzień by wrzucić Twój komentarz na stronę.

   • Jaber

    04/09/2018 o 10:34

    Można spytać, czy moderowanie się sprawdza i redaktorzy portalu zadowoleni z takiego rozwiązania? Dużo się robi odrzutów np. spamu? Bo ogólnie jest tak, że moderowanie nie robione prawie w czasie rzeczywistym zamraża życie na stronach, a nawet sens rozmowy, skoro na zamieszczenie/przeczytanie odpowiedzi czeka się godzinami.

    • krzeszowiceone.pl

     04/09/2018 o 12:14

     Od ostatniego pamiętnego razu, nie zapukała do nas policja więc się sprawdza. Spam ogrywamy w inny sposób, nie trafia do moderacji, jest trochę powtórzeń, poza tym posty po których ukazaniu się użytkownicy mogliby mieć kłopoty.

   • Anonim

    04/09/2018 o 12:01

    Ależ nie wymagam. Tylko dziwi fakt, że skoro pojawia się w tym temacie dyskusja i posty napisane później niż mój są wyświetlane, to dlaczego mój nie został pokazany ?

 4. adin dwa trii............

  03/09/2018 o 15:50

  Wrozbita maciej?

 5. ZDROJOWA TV

  04/09/2018 o 07:35

  Projekt ZDROJOWA TV jest inicjatywa prywatna i finansowany jest ze srodkow wlasnych. Od poczatku zapraszamy do wspolpracy przy ZDROJOWA TV w ramach wolontariatu bo takze sami nic na kanale YT nie zarabiamy. Potrzeby sprzetowe jesli chodzi o dzwiek i jakosc filmow wlasnie rozwiazujemy. Nie przeszkadza to jednak aby Panstwa krytyke przekuc na konstruktywny wklad. Na koncu kazdego filmu jest kontakt mail do nas i zapraszamy do wspolpracy. Przeslemy nr konta i podamy adres pod ktore wplaty i podarunki sprzetowe mozna realizowac bez przeszkod. Ponadto nie zmuszamy nikogo aby ogladal ZDROJOWA TV a takze zachecamy aby stworzyl wlasne medium niezalezne (gminne gnioty nie wszystkim wystarczaja a kosztuja ogromne pieniadze). wszystkim ktorzy nas wspieraja i naszych widzow serdecznie pozdrawiamy. Jestesmy z Wami. Dziekujemy. ZDROJOWA TEAM

  • Anonim

   04/09/2018 o 14:03

   Szanowny Panie, ja chętnie prześlę pieniądze na sprzęt jak zobaczę, że Pan pracuje nad swoim warsztatem redaktorskim, bo można nagrywać na naprawdę najlepszej kamerze, ale ona tym bardziej wykaże braki w umiejętności prowadzenia chociażby wywiadow.
   Pan zaczyna rozmowę od ‚przebicia w sukces krytyki’ poprzez ‚dobrowolne datki’. No chyba nie w tą stronę to powinno pójść najpierw.

   • Jaber

    04/09/2018 o 16:25

    Tak czytam od góry i tam jest wszystko drukiem komputerowym napisane. Zdrojowa TV odniósł się do krytyki technicznej strony nagrania i poszedł absolutnie w dobrą stronę.
    Zaproponował także współpracę w ramach wolontariatu – rozumiem, że ktoś chętny i sprawniejszy, na przykład w przygotowaniu i przeprowadzeniu wywiadu, jest mile widziany przed kamerą Zdrojowa TV. Jasny, zrozumiały komunikat i w jak najlepszą stronę 🙂

    Ps.
    Nie widzę natomiast sugestii, iż lepszy sprzęt zastąpi pracę nad redaktorskim warsztatem – także dobrze, że jej nie ma 😛

    Kubicuję inicjatywie!

 6. ZDROJOWA TV

  04/09/2018 o 18:30

  Od początku projektu zapraszamy do współpracy przy tworzeniu ZDROJOWA TV. Masz temat, znasz kogoś ciekawego napisz na swarog1999@gmail.com i filmujemy twoją z nim rozmowę/wywiad… Naszą gminę tworzy 30 tysięcy wspaniałych ludzi i wszystkich chętnych i otwartych zapraszamy przed kamerę. Na zasadach takich jak nasze – czyli nieodpłatnie.
  Wymiana myśli, burza mózgów i koktail idei. Zapraszamy wszystkich do dyskusji – na początek temat DEMOKRACJI ONLINE, przełomowy i zmieniajacy zasady na korzyść obywateli. Więcej w filmach ZDROJOWA TV, NTV Sobótka i internecie. Zmieńmy zasady na zdrowsze.

 7. krzycho

  04/09/2018 o 19:00

  Prawdziwi profesjonalisci i gwiazdy dzisiejszej lokalnej Krzeszowickiej estrady, m.in. etnografowie, redaktorzy i aktorzy, odezwa sie dopiero gdy telewizja bedzie w 100% finansowana z gminnych srodkow (100% zalezna) wraz z nimi pojawia sie tez inni wspolczekajacy na taka okazje!
  Osobiscie z zapartym tchem czekam na krzeszowicka telewizje internetowa tak sztywna i udawana jak ta nadawana w waszych plazmach….Gmino do Boju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę