Wydarzenia

Ponad 200 zgłoszeń z gminy w Krajowej Mapie Zagrożeń. Policja chce rozmawiać

FOT. DRABIKPANY ON FOTER.COM / CC BY

Komendant Powiatowy Policji w Krakowie zaprasza na kolejną debatę. Tematów do rozmów na pewno nie zabraknie. Mieszkańcy gminy oznaczyli ponad 200 miejsc na Krajowej Mapie Zagrożeń jako potencjalnie niebezpieczne.

Przekraczanie prędkości, spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, niewłaściwa infrastruktura drogowa, nieprawidłowe parkowanie, dzikie wysypiska, zła organizacja ruchu – to tylko niektóre zgłoszenia jakie pojawiły się na Krajowej Mapie Zagrożeń. W tej chwili, tych dotyczących naszej gminy, jest ich już ponad 240 i to właśnie m.in. one staną się tematem piątkowej debaty organizowanej przez policję.

Kolejnym ma być stan bezpieczeństwa na terenie miasta Krzeszowice ze szczególnym uwzględnieniem rejonu centrum Rynek, ulice Krakowska, Parkowa, Ogrodowa, Apteczna, Szkolna, Plac Kulczyckiego, Aleja Solidarności oraz przyległe Parki.

Debata odbędzie się 14 grudnia o godzinie 17:00 w Sali Herbowej krzeszowickiego urzędu przy Grunwaldzkiej.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. SANDOKAN

  13/12/2018 o 13:47

  JA NASZĄ POLICJE SZANUJE I PODZIWIAM@ BRAWO CHŁOPAKI@ NO I DZIEWCZYNY ,CHOĆ BRUDNYMI RADIOWOZAMI ŚMIGAJĄ@@NIE STOJĄ JAK CI NA BALICKIEJ ,ABY JEDNEGO PO KILKU DNIACH STANIA ZŁAPAĆ NA PROMILA PO PIWKU@@ZA TO ,JAK OSZUST NA JARMARKU ZAGRAŁ W 3 KARTY ,TO GO ZAWINĘLI W 40 MIN.TO JEST DZIAŁANIE POLICJI!!!

 2. Anonim

  14/12/2018 o 22:06

  Tiry rozjeżdżają nas na drogach lokalnych a policji jak nie było tak nie ma

  • Anonim

   15/12/2018 o 19:04

   Kogo rozjechali ? Mów za sieie. Chociaż pisząc „rozjeżdżają nas” to utożsamiasz się z tym.
   A więc przedświąteczny CUD! Niby Cię – podobno – TIR rozjechał, ale jednak piszesz, żyjesz. No CUD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę