Na weekend

W niedzielę gmina wsiądzie na rower. Sprawdź, którędy pojadą miłośnicy jednośladów

W ramach Niedzieli dla zdrowia już po raz siódmy wystartuje Gminny Rajd Rowerowy. Miłośnicy jednośladów mają do wyboru dwie trasy – krótszą 17 kilometrową i dłuższą – około 28 kilometrową. W związku z organizacją rajdu mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Niedziela, 16 czerwca, Plac Targowy pod wiatą, ul. Krzywa
12:50 – 13:40 – zbiórka i zapisy na rajd
13:40 – powitanie, przypomnienie zasad bezpieczeństwa i regulaminu rajdu, przedstawienie trasy I i II
14:00 – start rajdu
16:00 – 16:30 zakończenie rajdu Boisko Górzanka w Nawojowej Górze
16:00 – 16:30 poczęstunek, losowanie upominków
17:00 – zakończenie spotkania

Trasa I
Start z Krzeszowic z Placu Kulczyckiego lub z placu targowego, ul. Szkolna,ul. Apteczna i w lewo objazd Rynku w Krzeszowicach, ul. Krakowska, ul. Daszyńskiego rondo, ul.Ogrodowa, ul. Grunwaldzka (łącznie ok.1 km), ul. Parkowa (ok.0,5 km), ul. Nowa Wieś (ok.0,5 km), ul.Bandurskiego i ul. Szpitalna (ok.0,5 km), ul. Sienkiewicza i ul.Śląska (ok.1 km), ul. Zwierzyniecka w Tenczynku (ok.3 km), ul. Krystyny (ok. 1,5 km), wjazd w las w kierunku Czarnego Stawu do ul. Nawoja, przecięcie ul. Nawoja, lasem drogą leśną do Młynki (ok.6 km), ul. Marii Pałasińskiej (ok.1,5 km), ul.Nawoja, ul. Sportowa do boiska UKS Górzanka (ok. 1,5 km.) i tam zakończenie.
W przypadku dobrze radzących sobie uczestników przewiduje się trasę alternatywną od ul. Zwierzynieckiej w Tenczynku, ul. Kasztanowa i ul. Sobieskiego (ok.1,5 km), do ul. Zwierzyniecka (ok. 1,5 km) i w kierunku ul. Krystyny. Długość trasy nie ulegnie zmianie.
Łącznie około 17 km, przewidywany czas przejazdu około 2 godziny.

Trasa II
start z Krzeszowic z Placu Kulczyckiego lub z placu targowego, ul. Szkolna, ul. Apteczna i w lewo objazd Rynku w Krzeszowicach, ul. Krakowska, ul. Daszyńskiego rondo, ul. Ogrodowa, ul. Grunwaldzka (łącznie ok.1 km), ul. Parkowa (ok.0,5 km), ul. Nowa Wieś (ok.0,5 km), ul. Bandurskiego (ok.1 km), drogą szutrową do Miękini (ok.3 km), ul. Miękińska (ok.0,5 km), w lewo w kierunku Kamieniołomu (ok.2,5 km), do Filipowic, ul. Filipowicka (ok.2 km.), zjazd w lewo w Wolę Filipowską w ul. Do Kamienic, ul. Morgi, ul. Sportowa (ok.2,5 km), ul. Jana Pawłą II, ul. Ks.Mądrzyka, ul. Kolejowa, ul. Młyńska (ok.2 km), ul. Podgórska, ul. Do Rudna (ok.2 km), ul.Chrzanowska (ok.0,5 km) i skręt w lewo w kierunku ul. Zamkowej (ok.2,5 km), na drogę leśną tzw.Krakowską (przecięcie ul.Madrzyka) do ul. Nawoja (ok.5 km.), ul. Nawoja i ul. Sportowa (ok.2,5 km) do boiska UKS Górzanka i tam zakończenie.
Łącznie około 28 km, przewidywany czas przejazdu około 2 godziny.

Więcej informacji o rajdzie znajdziecie na stronach organizatora 

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. niedzielny spotrowiec

    15/06/2019 o 21:32

    Trza jechać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę