Wydarzenia

Samochód dachował na krajówce

Fot. OSP Tenczynek

W czwartkowe popołudnie na biegnącej przez gminę krajówce ponownie doszło do wypadku. Kierowca samochodu jadącego w kierunku Krzeszowic z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w betonowy przepust. 

Do zdarzenia doszło w Nawojowej Górze. Kierowcę do szpitala zabrało pogotowie. To już drugi wypadek na 79 w ciągu zaledwie kilku dni. We wtorek w Woli Filipowskiej, nieopodal skrzyżowania z ulicą Kolejową, zderzyły się dwa samochody, na szczęście nikomu nic się nie stało.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Anonim

    12/09/2019 o 20:37

    dziwny dziś dzień. W drodze do pracy natknęłam się na nieprzytomnego mężczyznę lezacego na chodniku, z funkcjami życiowymi, w pracy spotkałam pacjenta której 2 lata temu razem z ekipą:D wycinalismy guza mózgu – ma się świetnie! wracając z pracy dachowanie samochodu tego powyżej, kierowca wysokie cisnienie, przytomny, wracając z zakupów potrącenie pieszego przez Tira również na Krakowie – co za dzień?

  2. Kaśka

    14/09/2019 o 22:04

    Robią drogi, a o bezpieczeństwo mieszkańców nie dbają ! Gmina Krzeszowice najbardziej niebezpieczną Gminą i beznadziejną policją !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę