Inne

Policja nadal nie wie kto zdewastował zabytek

Fot. KPP Kraków

Od dewastacji zabytkowej willi „Japonka” mija kolejny tydzień, a policja nadal poszukuje sprawcy lub sprawców zdarzenia.

W nocy z 13 na 14 listopada do budynku doszło do włamania. Nieznani sprawcy uszkodzili instalację centralnego ogrzewania i tym samym doprowadzili do zalania pomieszczeń. – Na obecnym etapie postępowania trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy/sprawców tego zdarzenia. Ich personalia nie są nam jeszcze znane – informuje podkomisarz Justyna Fil z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Przypominamy, że mundurowi zwrócili się z prośbą do mieszkańców mających jakąkolwiek wiedzę na temat opisywanego wydarzenia a mogących się przyczynić do ustalenia jego sprawców.

Funkcjonariusze proszą o przekazywanie wszelkich informacji  oficerowi dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Krakowie przy ulicy Łokietka 205 lub dzwoniąc pod numer  12 615 76 00 (oficer dyżurny) lub 723 695 017 (policjant służby kryminalnej) lub ewentualnie numer alarmowy 112.  Policja zapewnia anonimowość.

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę