Komunikacja

Kolejni przewoźnicy zawieszają kursy

Firma Polbus świadcząca do tej pory przewozy na trasie Chrzanów – Kraków zawiesiła kursy busów. Trudniej będzie też dotrzeć mieszkańcom z Rudna do Krzeszowic. 

Magoma zawiesiła kursy na dwóch lokalnych trasach z Alwerni do Krzeszowic oraz z Rudna do Krzeszowic. Wcześniej, na podobny krok zdecydował się Stanbus zawieszając kursy z Ostrężnicy do Krakowa. Od 25 marca kursy zawieszone zostały także na trasie Paryż – Stawiska – Filipowice – Krzeszowice.

Nowe rozkłady mają busy z Filipowic do Krzeszowic, Wojcik Bus oraz Stanbus z Chrzanowa do Krakowa. Ten ostatni zawiesił weekendowe kursy do stolicy Małopolski.

Aktualizacja 25.03.2020 09:24

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Gie

    23/03/2020 o 19:44

    Możliwe że już wkrótce zawieszą kursy do Krakowa na dobre.
    „utworzenie w Krakowie strefy czystego transportu w oparciu o normy emisji Euro na obszarze wewnątrz IV obwodnicy miasta. W pierwszym etapie strefa powinna objąć busy, samochody ciężarowe i dostawcze a w wersji docelowej również samochody osobowe. Warunkiem wjazdu do strefy może być spełnienie warunków emisji spalin Euro 6 dla pojazdów z silnikiem Diesla lub Euro 4 dla silników benzynowych”
    https://powietrze.malopolska.pl/aktualizacja-programu-ochrony-powietrza/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę