Wydarzenia

Krzeszowicka policja odzyskała skradziony skuter i zatrzymała poszukiwanego mieszkańca gminy

Fot. KPP Kraków

Krzeszowickiej policji udało się odzyskać skradziony skuter. Pojazd figurował w bazie jako utracony i poszukiwany przez Komisariat Policji w Chełmku. Po sprawdzeniu tablic rejestracyjnych mundurowi natrafiła na 26-letniego mieszkańca gminy. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

O pozostawionym w lesie skuterze policjanci zostali powiadomieni przez mieszkańca gminy. Po sprawdzeniu okazało się, że pojazd został skradziony i poszukuje go policja z Chełmka. Tablice rejestracyjne były natomiast przypisane do innego pojazdu, należącego do 26-letniego mieszkańca gminy. 

Policjanci udali się do miejsca jego zamieszkania, gdzie ujawnili inny częściowo rozebrany motorower, którego numer VIN był przypisany do ujawnionej przy skradzionym skuterze tablicy rejestracyjnej. Mężczyzna tłumaczył się tym, że tablicę rejestracyjną od swojego skutera oddał znajomemu, bo jej już nie potrzebował – informuje Justyna Fil z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia 8 miesięcy kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Policjanci nadal wyjaśniają kto stoi za kradzieżą skutera.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Tomek

  18/09/2020 o 11:38

  Był poszukiwany a odnalazł się przypadkiem (bo też przypadkiem był szukany) w domu.

 2. Anonim

  18/09/2020 o 15:36

  Jaka śliczna policjantka 🙂

  • Thomas Morus

   20/09/2020 o 18:19

   Anonimie po czym wnosisz?

   • Anonim

    21/09/2020 o 09:15

    Kształty od tyłu 😉

 3. Wstyd

  19/09/2020 o 18:35

  Nikt tak nie stracił twarzy przez te pięć lat jak policjanci i tzw. leśnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę