Na weekend

Te zdjęcia dowodzą, że dzika natura też potrafi być zabawna

Nic nie poprawia humoru tak jak zdjęcia dzikich zwierząt, zwłaszcza, gdy w kadrze uchwycono głównych bohaterów w dość niecodziennych, a czasami zaskakujących sytuacjach. Najzabawniejsze ujęcia już od kilku lat wybiera jury konkursu „Comedy Wildlife Photography Awards”. Teraz komediowe zdjęcia dzikich zwierząt zrobione przez profesjonalistów i amatorów z całego świata, możecie zobaczyć w galerii Kamienny Kwiatek.

Zanim ponad 50 zdjęć dzikiej natury trafiło do Nawojowej Góry, jej właściciele musieli przekonać organizatorów konkursu, że zwycięskie zdjęcia warto pokazać nie tylko w galeriach dużych miasta, ale także w małej podkrzeszowickiej wsi.

„Początkiem bieżącego roku udało się sfinalizować rozmowy i nasza galeria sztuki „Kamienny Kwiatek” w Nawojowej Górze dołączy do miejsc, w których prezentowana będzie najnowsza odsłona wystawy Comedy Wildlife Photography Awards – zaraz po Natuurmuseum Brabant w Tilburgu w Holandii oraz HALTIA The Finnish Nature Centre w Helsinkach w Finlandii ” – informują właściciele galerii.

Dziś najlepsze konkursowe prace nadesłane na Comedy Wildlife Photography Awards można oglądać w Galerii Kamienny Kwiatek w Nawojowej Górze (ul. Gwoździec 35). Wystawa czynna jest przez cały tydzień w godzinach 15:00 – 19:00, lub po telefonicznym umówieniu się z organizatorami. Wstęp jest darmowy, wystawa potrwa do 11 października. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

 

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę