Wydarzenia

Koronawirus w gminie Krzeszowice. Duży przyrost na kwarantannie, w ciągu doby sześć nowych przypadków

Powiat krakowski poinformował o zmianie źródła danych dotyczących osób przebywających na kwarantannie. Teraz informacje mają być dokładniejsze i pochodzić z powiatowej komendy policji w Krakowie. Zmiany widać w statystykach. 

Małopolska nadal stoi na czele województw z najwyższym dobowych przyrostem osób zakażonych. W poniedziałek COVID-19 potwierdzono u kolejnych 690 osób. Wzrosty notuje też powiat krakowski. Dziś poinformowano o 70 nowych  zakażonych.

W samej gminie Krzeszowice w poniedziałek przybyło 6 nowych przypadków, to prawie tyle, ile zakażonych było w całym zeszłym tygodniu. Od początku epidemii koronawirusa potwierdzono u 43 mieszkańców, 27 wyzdrowiało, 16 choruje. Na kwarantannie przebywa obecnie 65 mieszkańców. To o 44 osoby więcej niż podano w niedzielę. Tym razem dane podawane są na podstawie statystyk komendy powiatowej policji. „Te liczby są z reguły wyższe i lepiej odpowiadające rzeczywistości, ponieważ są zbierane później, niż dane z sanepidu” – informuje powiat.

 

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Wierna z Filipowic

  13/10/2020 o 22:08

  Nie ma koronawirusa to zmowa swiatowego rzadu oraz Gatesa i Sorosza, ziemia jest płaska uzmysłowcie sobie ten fakt, szczepionki beda zawierac czipy i automatycznie beda zakazac autyzmem jeszcze nie zakazonych. Aha słonce jest wyswietlane przez rzad swiatowy.

 2. ratownik WOPR

  14/10/2020 o 09:52

  a moze sie trochę uswiadomic???? doinformowac nie zaszkodzi@@@
  no chyba ze promujecie scieme i zamordyzm ??

  https://www.youtube.com/watch?v=vN3kBTo1Blc

  • Niech żyje wolne myślenie!

   15/10/2020 o 10:08

   Ratownik WOPR – cześć cześć cześć!!!!

   W końcu nasza organizacja Wszechgalaktyczna Organizacja Płaskoziemców i Reptilian otwarcie pisze w necie!

   Odczytałem oczywiście Twoje tajne pismo: 4 (cztery) znaki zapytania ???? i 3 małpki @@@ to przecież TAJNE ZNAKI naszej organizacji.

   Znak zapytania to znaczy: co?

   CO… to TLENEK WĘGLA!!!! – przypadek? nie sądzę…

   Trzy małpy to – Nie słyszeć, nie mówić, nie widzieć!

   Taki los nas czeka! ONI chcą nas zaczadzić, tak, że stracimy zmysły!

   Ale jest na to sposób, wiadomo, sok z jarmużu pity kiedy panna jest w ascendencie. Ci co będą to robić (można przy okazji wpłacić coś na magiczny pierścień w sklepie wysyłkowym WOPR) ocaleją.

   Dałbym linka uświadamiającego ale ja jestem od Ciebie, ratowniku WOPR ostrożniejszy, podobno założyciel youtube Jawed Karim się szczepi, no czyli ma implanta z kosmosu, lepiej unikać.

   Pozdro dla uświadomionych!

   Cześć cześć cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę