Fotogalerie

Harcerze przekazali mieszkańcom Betlejemskie Światełko Pokoju

Fot. Kacper Ropka

Jest znakiem pokoju, wzajemnego zrozumienia i symbolem pojednania. Wyrusza z Betlejem nawet wtedy, gdy wokół trwa konflikt zbrojny. W tym roku nie była w stanie zatrzymać go nawet pandemia. Płomień dotarł do Polski. W niedzielę na krzeszowickim Rynku zapłonęła harcerska watra, każdy mógł zabrać płomień do swojego domu.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Przekaz dnia

  21/12/2020 o 22:29

  Przekazcie sobie znak pokoju a kilka minut potem słyszymy na kogo mamy głosowac oraz kto jest zdrajca czyt masoni oraz ile róż potrzebuje o Tadeusz do przerwania jego dzieła o kolejny miesiac.

 2. Ja

  25/12/2020 o 21:12

  Proponuję na zebraniu osiedlowym czy wiejskim zaproponować zakup urządzenia.Natomiast nurtuje mnie pytanie ,, Czy od mieszania herbata będzie słodsza”

 3. Ono

  26/12/2020 o 22:04

  Nie, nie będzie słodsza, ale ludzie będą wiedzieli czy mogą wyjść pospacerować, czy włączyć oczyszczacz powietrza, czy astmatyk może iść na zakupy czy może poprosić o zrobienie ich kogoś z rodziny. Czy lepiej ubrać maskę chirurgiczną czy antysmogową przy wychodzeniu z domu? Może pora spojrzeć na komin sąsiada i zgłosić władzom bo coś czarnego, cuchnącego się z niego wydobywa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę