Wydarzenia

Trwa 29 Finał WOŚP. Na licytacjach słodkie serce od Cukierni Melba

Od rana trwa 29 „Finał z głową”. Wolontariusze na ulicach gminy zbierają pieniądze na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcych laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Kwesty trwają też w internecie.

Wśród aukcji na portalu Allegro znalazło się ręcznie malowane, piernikowe  serce z logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawione przez krzeszowicką Cukiernię Melba. Jego autorka, Anna Mędrala-Ropka, zachęca – Licytujmy słodko i z miłością! Cena wywoławcza – 50 złotych

Do zapełniania wirtualnej eSkarbonki zachęca też krzeszowickie Urząd Miejski. Na pierwsze 30 osób, które wpłacą minimum 30 złotych i przy imieniu umieszczą opis „Krzeszowice Pomagają” czeka zestaw promocyjnych gadżetów. Więcej informacji na profilu gminy.

Wszystkie eSkarbonki mieszkańców znajdziecie pod linkami:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/n4pkkt
https://eskarbonka.wosp.org.pl/7a7kdf
https://eskarbonka.wosp.org.pl/m2mlbx
https://eskarbonka.wosp.org.pl/9wxjhy
https://eskarbonka.wosp.org.pl/481nyn
https://eskarbonka.wosp.org.pl/ygw1dt
https://eskarbonka.wosp.org.pl/5lntxx

 

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Darczynca

  31/01/2021 o 17:54

  Juz powtarzałem ci raz Anonimie nie dajesz ani grosza wiec twarz na temat WOŚP w kubełek. Dobrze? Aha bym zapomniał sPISz oswiadczenie, ze w zadnym wypadku nie bedziesz korzystał w przypadku leczenia ze sprzetu kupionego przez WOŚP.

  • Anonim

   01/02/2021 o 11:03

   Podpisze, nie ma problemu. Proszę tylko o pokazanie podstawy prawnej dla podpisania takiego oświadczenia, że nie mam zamiaru korzystać z czegoś, co ktoś chce w ramach dobrej woli dać ?

  • Anonim

   01/02/2021 o 11:04

   P.S. całe życie byłem za PO/KO, będąc ich sympatykiem, więc wara mi tu z PISem skrzętnie ukrytym w twoim wPISie.

 2. Życzliwy

  31/01/2021 o 20:19

  Miłujcie nawet nieprzyjaciół waszych. Jak ktoś w Ciebie kamieniem Ty w niego chlebem. Nowe przykazanie daję Wam byście się wzajemnie miłowali. Darczyńco kieruj się tym co powyżej bo karma wraca. Niech wszyscy korzystają na zdrowie.

  • Darczynca

   31/01/2021 o 23:05

   Zyczliwy Anonimie nie umoralniaj sytuacji opowiesciami ksiazecymi wszak moje troski kieruje wylacznie do „życzliwie anonimowych” ujadajacych na WOSP choc nie wspierajacych groszem tejze WOŚP. Nie psuj swoim dziegciem beczki miodu. Nie odpowiadaj prosze gdyz czuje absmak do takich osobnikow. Zdrowia zycze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę