Wydarzenia

Mieszkańcy tej miejscowości dostaną niecodzienny „prezent” na walentynki

To nie będzie kolacja przy świecach, ani nawet czekoladki w kształcie serca. Jeśli liczycie na bukiet róż – czeka Was rozczarowanie. Ten „prezent” dla mieszkańców już w zeszłym roku zatwierdzili radni. Będzie na bogato i „jakby luksusowo”.

W dzień świętego Walentego, nieopodal kościoła w Filipowicach, mieszkańcom zostanie wręczona decyzja podatkowa za 2021 rok. Niektórym, mimo mrozu, po zapoznaniu się z kwotą na blankiecie może zrobić się gorąco. O odpowiednią atmosferę tego dnia, już w zeszłym roku zadbali radni, przegłosowując wyższą kwotę podatków.

Decyzję będzie można odebrać w godzinach 8:15 – 9:00, 10:00 – 11:00 i 15:00 – 17:00, na parkingu przy kościele. Mieszkańcom którzy nie zdecydują się pofatygować po „prezent”, pracownik urzędu dostarczy go na adres domowy w późniejszym terminie.

 

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Ktoś coś

    16/02/2021 o 09:58

    Z tego co mi wiadomo to urzędnik lub sołtys ma dostarczyć nakaz płatniczy osobiście do domu a nie na plac obok kościoła. Co na to wydział podatków UM Krzeszowice?

  2. ktoś

    17/02/2021 o 23:07

    Tak dostarczy tym co nie przyszli na plac przed kościołem po odbiór. Czy urzędnikom opłacało się sterczeć przed kościołem z nakazami skoro w tym kościele jak pisze na bramce może we mszy uczestniczyć tylko 20 osób. Chyba że wiedzieli że prawda jest inna…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę