Wydarzenia

Ciężarówka przewożąca piasek uderzyła w budynek mieszkalny

Fot. Kraków112

Kilka jednostek straży pożarnych interweniowało w miejscowości Czerna, po tym jak z niewiadomych przyczyn samochód ciężarowy zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny.

Do zdarzenia doszło około godziny 16:00. Jak informują druhowie z Czernej, samochód ciężarowy załadowany piaskiem zjeżdżając z góry wypadł z zakrętu. Zatrzymał się dopiero na ścianie budynku mieszkalnego.

By wyciągnąć zakleszczonych w pojeździe kierowcę i pasażera, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Na miejscu działały jednostki OSP z Czernej, Miękini, Nowej Góry, JGR Kraków oraz pogotowie i policja.

Fot. Powiat Krakowski 112

 

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. antysystemowiec

    25/02/2021 o 18:50

    Pomimo tego,że zdarzają sie tutaj wypadki z udziałem cieżarówek ( potrójny śmiertelny parenaście lat temu) zarządca drogi nic sobie z tego nie robi.Giną ludzie na tej drodze gdzie ciężarówki nie mają prawa jeżdzić !Duże zagrożenie na bardzo wąskiej drodze pełnej ostrych zakrętów! ŻĄDAMY zmian w infrastrukturze owej drogi lub wprowadzenie kategorycznego zakazu poruszania się cieżarówek(zwłaszcza dużych) lub wprowadzenie przepisów by mogły dojezdżać tylko do swoich posesji !!!! Droga bardzo wąska bez chodników,duzo ostrych zakrętów.Bardzo duże zagrożenie dla przechodniów. Oby ktoś wreszcie odpowiedział za to,że „puscił” ruch ciężarówek tą drogą. Oby nie było za póżno………………….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę