Wydarzenia

Na krzeszowickim Rynku można tanio zareklamować swoje usługi

Okazuje się, że w samym centrum Krzeszowic można tanio umieścić reklamę swoich usług, wykorzystując do tego… wolne miejsce w strefie płatnego parkowania.

250 złotych, tyle wystarczy by przez miesiąc, w samym centrum miasta, móc docierać ze swoim przekazem do mieszkańców 30 tysięcznej gminy. By osiągnąć cel wystarczy samochód oklejony hasłami i wykupiony abonament typu A w płatnej strefie parkowania.

Dopóki pojazd ma rejestrację, nie wygląda na wrak, nie ma dodatkowego stelaża na dachu z hasłem reklamowym, nie stoi w miejscu niedozwolonym i co najważniejsze, jego właściciel widnieje w rejestrze jako osoba uiszczająca opłatę za parkowanie – jest dla strażników miejskich praktycznie nie do ruszenia.

Przykłady na to, do jakich celów wykorzystywane są miejsca postojowe, można mnożyć. W pobliskim Krakowie, tuż przy szpitalu Narutowicza przez dłuższy czas parkowała furgonetka z antyaborcyjnymi hasłami. W Krzeszowicach, przechadzając się przez Rynek też można trafić na nietypowy przekaz, kierowany do swojskiego odbiorcy.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Ly

  26/11/2021 o 19:58

  W Krzeszowicach na rynku, o którym należy przy każdej okazji przypominać, że został świadomie zdewastowany przez ludzi nieodpowiedzialnych, a IMHO – po prostu tępych, więc to robię, można zobaczyć reklamę. Dziękuję.
  A jak się wpienię, to kupię se samochodzik, okleję go taśmą z ww. napisem i se go tam postawię, dobranoc.

 2. Proste rozwiązania

  28/11/2021 o 10:17

  1. Auto, na które wykupiono abonament nie może być oblepione reklamami skupu aut. Skąd taki przepis? To nasz parking, więc go sami go wprowadxmy w regulaminie. W 5 minut.
  Gmina, czyli My, zbudowala Szybkie, proste i kończy ten śmietnik reklamowy tworzony przez cwaniaczków, którzy sobie z nas kpią.

  2. Należy nalepić na te auta wielkich 8 gwiazdek. Milicja zaraz to zauważy i ukaże przestępców.

 3. Proste rozwiązania

  29/11/2021 o 00:13

  I ukaże i ukarze 😉

 4. Od przysżłego miesiąca

  29/11/2021 o 00:15

  Abonament podnieśmy na 50 tysięcy złotych miesięcznie. I tyle.

 5. aaaaa

  14/12/2021 o 17:27

  skoro płaci za miejsce to o co chodzi? miasto sie cieszy bo kase ma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę