Wydarzenia

Na A4 samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala

Fot. Kraków112

Wieczorem, na 386 kilometrze A4 w kierunku Katowic, osobowy peugeot wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Kierowca trafił do szpitala.

Pojazdem, jak informuje Kraków 112, podróżowała tylko jedna osoba. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, druhowie z ochotniczych jednostek z Tenczynka i Krzeszowic najpierw musieli użyć narzędzi hydrauliczych, by wydostać kierowcę zakleszczonego w pojeździe.

Do akcji wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale ze względu na panujące warunki pogodowe, ostatecznie lot śmigłowca został odwołany. Pacjenta przetransportowano do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Polak

  16/01/2022 o 00:27

  A kto to widział, żeby drzewa sadzić przy autostradach???… Zieloni, czy czerwoni???… A może żółci ich nie usunęli jeszcze, zanim helikopter nie wylądował na barierkach, przez siatkę mgły pryzmatu ratowania jednej ofiary głupoty???… Polaka już się nie ratuje w Polin, czy jak???…

 2. mieszkanka z dzieckiem

  16/01/2022 o 19:14

  Troche z innej beczki pytanie. Kiedy szanowna policja zajmie się lokalnymi rajdowcami i zaprowadzi porządek na drogach wsadzaniem tak wsadzaniem do paki i konfiskata pojazdów.

 3. ze służb

  30/01/2022 o 03:53

  Pytanie do nosacza; czy policja przyjdzie z psami czy sprowadzi Grupę Rażenia Operacyjno Mobilnego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę