Wydarzenia

Krzeszowice. Auto dachowało, a kierowca i pasażerowie uciekli

Fot. OSP Krzeszowice

W piątek tuż przed godziną czwartą rano służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na ulicy Reymonta w Krzeszowicach. Na miejscu znaleziono pusty samochód.

Dachując, osobówka uszkodziła przydrożny płot oraz zaparkowany przy ulicy inny pojazd. Jak informują druhowie z OSP Krzeszowice, teren sprawdzali za pomocą kamer termowizyjnych, ale nie udało się odnaleźć ani ani kierowcy, ani pasażerów. 

Do uczestników zdarzenia szybko za to dotarli policjanci. Mundurowi wytypowali cztery osoby, które mogły podróżować samochodem. – W trakcie dalszych czynności mundurowi potwierdzili, że były to dwie z tych osób, a powodem ich oddalenia się z miejsca zdarzenia drogowego było to, że oboje znajdowali się w stanie nietrzeźwości (zarówno pasażerka lat 18, jak i kierowca lat 17). 17-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i za spowodowanie kolizji drogowej – informuje KPP w Krakowie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Cebulak

  30/10/2022 o 09:47

  Alkomaty w samochodach powinny byc na standardowym wyposazeniu. Nietrzewy kierujacy to silnik nie odpala. Idioci.

  • Zakłamana wódka, między posiłkami

   04/11/2022 o 03:18

   Oj Cebulak, Cebulak…
   Alkomaty, to powinni prawnie nakazać zamontowania wszystkim właścicielom sklepów monopolowych, innym placówkom sprzedaży alkoholu, oraz producentom wyrobów gorzelnianych.
   Czy Ty się czytasz w ogóle?

  • Odpowiedź na zdane pytanie, konkretniejszym pytaniem

   07/11/2022 o 20:26

   A jakbyś np. chciał/a przywieźć kumpla z wesela u szwagierki w nocy takim autem z zamontowanym alkomatem, to co wtedy? Na piechotę byście obydwoje z Olkusza do Krzeszowic drałowli nad ranem, przykładowo?

 2. sowa

  05/11/2022 o 16:55

  Popieram cebulka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę