Inwestycje

Krzeszowice. Na Daszyńskiego trwa układanie nakładki, czeka nas też zamknięcie jednego ze skrzyżowań

Fot. ZDPK

Jak informuje Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego, w piątek do godziny 18:00 na ulicy Daszyńskiego można spodziewać się utrudnień. W tym czasie wykonawca będzie układał masę bitumiczną na remontowanej ulicy. Na tym jednak nie koniec. W poniedziałek czeka nas czasowe zamknięcie jednego ze skrzyżowań.

– Na poniedziałek 12 czerwca zaplanowane jest układanie warstwy wiążącej nawierzchni na skrzyżowaniu ulic: Grunwaldzkiej i Batalionów Chłopskich. Będą utrudnienia w ruchu pojazdów. W godzinach przedpołudniowych skrzyżowanie zostanie całkowicie zamknięte z powodów technologicznych. Zawiadomiona została policja i straż pożarna – informuje ZDPK.

Na remontowanych ulicach Daszyńskiego, rondzie, Ogrodowej i Grunwaldzkiej będą nakładane trzy warstwy – podbudowa, warstwa wiążąca i ścieralna. W tym czasie mieszkańcy muszą liczyć się z czasowym zamknięciem ulic. Nakładanie mas bitumicznych, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne, ma potrwać do 16 czerwca.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Zbulwersowany

  09/06/2023 o 23:29

  Ciekawe co za idiota decydował o remoncie dwóch dróg kluczowych dla dojazdu z okolicznych miekscowości, których dojechać nie będzie można. Podatki pierwsi, żeby pobierać, ale żeby ogarnąć się pod od dawna planowane igrzyska, to po co, ba ostatnią chwilę by utrudnić całkiem życie.

  • Bartek

   10/06/2023 o 11:22

   Wiecznie niezadowolone społeczeństwo.

   • Malkontent

    10/06/2023 o 15:36

    Łapka w górę!

  • podatnik

   10/06/2023 o 18:00

   popieram w całej rozciągłości !!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę