Wydarzenia

Oszustki podają się za pracowników socjalnych

Na terenie Rudna pojawiły się osoby, które podając się za pracowników socjalnych, próbują wejść do domów — informuje krzeszowicki Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i apeluje o szczególną ostrożność.

Dwie kobiety podające się za pracowników socjalnych, pod pozorem sprawdzenia, czy domownikom czegoś nie brakuje, próbowały wejść do domów. Do zdarzenia miało dojść w miejscowości Rudno, ale internauci informują, że do podobna sytuacja miała miejsce w Czatkowicach.

„Pracownicy Ośrodka zawsze posiadają przy sobie specjalne legitymacje, które mają obowiązek okazać, w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny i weryfikację pod nr tel. 12 258 30 80” – wyjaśnia krzeszowicki GOPS.

 

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Ly

  15/01/2024 o 22:15

  Oszustwo jest oszustwem, niemniej czasem oszustwo ma wady swoich zalet: zdarzało się, że pracownicy GOPS-ów i MOPS-ów nie wywiązywali się ze swoich pracowniczych obowiązków, ofiarami tego zaniedbania padały zwłaszcza dzieci, niemniej pracownicy krzeszowickiego GOPS-u nadal bywają nieobecni w swojej pracy w godzinach tej pracy.

  • Szkolna ach ta szkolna

   03/02/2024 o 21:42

   Z nieobecnością w swojej pracy w godzinach pracy, mają problem nie tylko w GOPS.

 2. mieszkaniec

  21/01/2024 o 20:20

  Nie mówiąc o tym, że pół dniówki spędzają za budynkiem na paleniu papierosów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę