Na weekend

W Kopalni Talentów rusza ArtCafe. Pierwsze spotkanie już w sobotę

Fot. pexels.com

To ma być całkiem nowy cykl wydarzeń muzycznych — informują organizator. Pierwsze spotkanie w ramach ArtCafe, rusza już w najbliższą sobotę, 10 lutego, w krzeszowickiej Kopalni Talentów.

Co nas czeka? Walentynkowy koncert od serca! O godzinie 16:00 wystąpią artyści z działającego przy Centrum Kultury i Sportu Teatru Rozrywki. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Acoustic Freaks. 

W tym dniu przeprowadzona zostanie także zbiórka na leczenie małej krzeszowiczanki — Kaliny Koszary. Dziewczynka urodziła się z wadą genetyczną — achondroplazją (niskorosłość). Pomóc może innowacyjny lek, ale koszt kuracji to ok. 1,5 mln złotych, a terapia powinna trwać około 10 lat, do 12-14 roku życia Kaliny. Rodziców dziewczynki nie stać na taki wydatek. – Mamy nadzieję, że podczas koncertu uda nam się pomóc im w zebraniu części tej kwoty — informuje Agnieszka Szczuka-Ciapała z CKiS. 

Podczas wydarzenia będzie można wylicytować m.in. koszulkę z autografem Agnieszki Radwańskiej, czy fotel z bohaterką netflixowego serialu Wednesday. Kalinę można wesprzeć już teraz za pośrednictwem fundacji „Zdążyć dzieciom z pomocą”: www.dzieciom.pl/podopieczni

 

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. citizen

    12/02/2024 o 15:24

    Ale w sumie to co złego jest w tych inwestycjach ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę