Kultura

CKiS szuka aktorów i zaprasza na majówkę

15 i 16 maja Krzeszowickie Centrum Kultury po raz kolejny zaprasza na „Majówkę hrabiny Zofii”, w tym roku połączoną z jarmarkiem tradycji.

Odegrany na krzeszowickich plantach spektakl ma nawiązywać do odchodów imienin hrabiny Zofii Potockiej.
W tym roku impreza zostanie połączona z jarmarkiem tradycji, który jak piszą organizatorzy, ma być odniesieniem „do istniejących od 1849 cotygodniowych targów odbywających się w każdy poniedziałek z mocy dekretu Jego Exellencyi Naczelnika Rządu Królestwa Galicyi i Lodomeryi. Targ – jeden z najsławniejszych w okolicy – miał ogromne znaczenie dla miejscowej i okolicznej ludności. Ten właśnie tradycyjny obraz dawnego targu chcemy odtworzyć, organizując Jarmark Tradycji, bogaty przepychem stoisk, ludowego rękodzieła, garncarzy, gospodyń i kulinariów, rozbrzmiewający gwarem rozmów i śpiewem przybyłych do Krzeszowic regionalnych grup ludowych”.
Wszyscy, którzy 15 i 16 maja chcieliby wcielić się w historyczne postacie, CKiS zaprasza na spotkanie w siedzibie centrum 1 maja o godzinie 11:00. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 012 282 14 65.
68 komentarzy

68 Komentarzy

 1. ktoś

  29/04/2010 o 06:13

  A może w ramach jarmarku tradycji i rewitalizacji odbudować jatki,będzie taniej.

 2. myślę

  29/04/2010 o 06:37

  (bez żartów), że to mogła by być dobra tradycja krzeszowicka i atrakcja turystyczna na przyszłość, pod warunkiem, że ten cykl się uda utrzymać.
  Przecież tak niewiele jest dobrych pomysłów, które można by „wyedytować”
  na jako takim poziomie, i jeszcze do tego wciągnąć aktywnych mieszkańców. Pani Anna Dijuk rokuje tym pomysłem dobry początek. Mimo wszystko wciąż brak innego, lepszego produktu kulturowego, promującego Krzeszowice z ich niepowtarzalną historią w tle.
  Brawo, Pani Anno!

  Tak na marginesie: prawie każde włoskie, francuskie czy austriackie miasto na prowincji ma wiele takich charakterystycznych produktów opartych na motywach zaczerpniętych z lokalnej historii.
  Ta tradycja jest tam podtrzymywana od lat…i wszyscy się świetnie bawią.

 3. do ktosia

  29/04/2010 o 06:55

  z odbudową jatek to może lekka przesada, ale poważnie rzecz traktując, w ramach rewitalizacji warto by było przywrócić na stałe jarmark tradycji w rynku, który po zmodernizowaniu posadzki i wyeliminowaniu części samochodów pozostanie pustym, mało przytulnym placem o ogromnej i niewykorzystanej powierzchni. Starannie zaprojektowane stragany z
  kwiatami i nabiałem oraz rozmaitymi wyrobami rękodzieła nie są żadnym wstydliwym rozwiązaniem, tym bardziej, że gmina – jak tlenu – będzie wkrótce potrzebować uzasadnienia dla swoich poczynań inwestycyjnych w rynku, zwanych szumnie i z przesadą REWITALIZACJĄ. Przywrócenie straganów, czynnych w określonych godzinach, byłoby znakomitym powrotem do
  tradycji (były tam przed wojną i po wojnie i nikomu nie przeszkadzały). I była by to autentyczna, choć tylko częściowa próba rewitalizacji tego centralnego punktu miasta.
  Szkoda, że zapomnieli o tym urzędnicy miejscy, lansując przebudowę nawierzchni rynku pozbawioną elementów ożywienia i uatrakcyjnienia tego miejsca z myślą o mieszkańcach.
  Sądząc po uruchomieniu inwestycji w wielkim pośpiechu, może być już za późno na zmianę projektu.
  I zmianę mentalności niektórych osób w urzędzie…

 4. jatka

  29/04/2010 o 07:47

  to będzie w urzędzie jak wpadnie CBA

 5. Ben

  29/04/2010 o 08:12

  Pomysł z majówką uważam za rewelacyjny. Takie właśnie imprezy stanowią promocję gminy. Tym bardziej trafiona wydaje mi się idea jarmarku. Z pewnością jarmark tradycji urozmaici widowisko plenerowe. I co ważne – nie spowoduje, że mieszkańcy i turyści zostaną zanudzeni kolejnymi corocznymi takimi samymi imprezami.
  Generalnie uważam przedsięwzięcie za genialne, należy życzyć organizatorom wytrwałości, dalszych pomysłów w tym stylu oraz satysfakcji ze zorganizowania ciekawej imprezy.

 6. ciekawe

  29/04/2010 o 08:55

  ze Lokalna Grupa Działania projekt po nazwą Jarmark Krzeszowicki który zakładał organizacje jarmarku na rynku uznała za najsłabszy ze wszystkich złożonych na konkurs. Chyba wnioskodawca nie pasował , ale pomysł można przejąć czemu nie.

 7. Dla

  29/04/2010 o 09:11

  pana dyrektora Centrum Kultury mam propozycję aby tą majówką zainteresować TVP Kraków.
  W ubiegłym roku majówka była rewelacyjna, pomimo albo dzięki, uczestnictwu aktorów-amatorów.

 8. handlarz

  29/04/2010 o 09:15

  Na rynku po rewitalizacji mają być wyatawione stylowe domki (takie jak na rynku w Krakowie) dlaczego więc niektórzy od razu zakładają że nic nie będzie.

 9. O

  29/04/2010 o 09:18

  to będą stylowe domki takie Domki Publiczne?

 10. a co

  29/04/2010 o 11:22

  na to pan burmistrz, który wyśmiał pomysł jarmarku krzeszowickiego (pomyślanego jako cykliczna impreza) złożonego do LGD przez niezależnych od niego, jako beznadziejny, „bo jarmarki to my mamy co tydzień”?
  Dobrze że coś się dzieje, ale brzydko pachnie.

 11. jak zwykle

  29/04/2010 o 18:55

  krzeszowickie szczekaczki musiały napisać nawet tutaj swoją niechęć do burmistrza, mimo że artykuł jest o eventach kulturalnych. Ale przecież zidiociałym krzeszowickim szczekaczkom to nie przeszkadza, bo najważniejsze do gadać bez sensu, byle gadać i burmistrza upupić.
  Ja sam jestem jego gorącym przeciwnikiem, ale, ludzie – zlitujcie się – chociaż co jakiś czas zostawcie temat, który nie ma nic wspólnego z polityką wolny od waszych śmiesznych tez i poglądów.
  Jestem gorącym przeciwnikiem burmistrza, ale patrząc na was, na to co piszecie i w jakim stylu piszecie – nie tylko w tym temacie, w wielu innych również – odnoszę wrażenie że nie istnieje prawdziwa opozycja do burmistrza. Wy nie dojrzeliście do tego by tą opozycją być. A szkoda, bo w ten sposób do niczego nie dojdziemy… nic nie zmienimy.

  Przestańcie szczekać, zabierzcie się za merytoryczne dyskusje w tematach do tego odpowiednich.,

 12. w Krzeszowicach

  29/04/2010 o 19:06

  wszystko stało się polityką. Niestety. I nie jest to bynajmniej sprawka opozycji ( czy takowa w ogóle istnieje?)

 13. do: jak zwykle

  29/04/2010 o 19:35

  jeśli deklarujesz tak stanowczo, że jesteś gorącym przeciwnikiem burmistrza, a nawet nie potrafisz tego sensownie uzasadnić, sam właśnie trafiłeś do grona krzeszowickich szczekaczek – być może niechcący. Trudno, stało się…
  Na przyszłość przynajmniej zastanów się, czy wiesz, co chcesz ludziom powiedzieć. A teraz wróćmy jeszcze na chwilę do twojego przewrażliwienia a propos wypowiedzi o p. burmistrzu. Może nie zauważyłeś, pieniaczu, że nikt powyżej nie czepiał się bezpodstawnie tego pana, a jedynie ktoś przytoczył jego reakcję na pomysł jarmarku tradycji, być może
  prawdziwą, tego nie wiem. Ponieważ zareagowałeś na tę informację obsesyjnie i dość nerwowo, trudno z kimś takim, jak ty nawiązać sensowny dialog, oparty na merytorycznej dyskusji, do czego innych sam nawołujesz. Chyba się trochę pogubiłeś! Może chciałeś dobrze, a wyszło ci jak zwykle… Masz zupełną rację, że w ten sposób faktycznie do niczego nie
  dojdziemy. Chyba, że zaczniemy się wszyscy koncentrować na problemach, nie na ludziach.

 14. do postu powyżej

  29/04/2010 o 19:56

  w każdym komentarzu jest ukryta agitacja anty-burmistrzowa. A to o LGD ktoś wtrącił, a to o rewitalizacji, a to o wspomnianym jarmarku.
  A co do pieniactwa – masz stuprocentową rację – bo tylko jak widać w tem sposób można uzyskać od was jakieś sensowne informacje – zniżając się do w/w poziomu.
  Powyższy Twój post, jak widać dało napisać się normalnie. Szkoda że dopiero po „nagłym ataku pieniacza”.
  Jak zwykle wszysytko po-nie-w-czasie.,

 15. to nie agitacja anty-burmistrzowa

  29/04/2010 o 20:17

  ale fakty. Niestety nie znajdziesz ich w Kurierze.

 16. do autora postu z 21:56

  29/04/2010 o 20:20

  proszę – przeczytaj najpierw uważnie, co napisałam w swoim poście powyżej. Nie widzę tam żadnej agitacji anty-burmistrzowej – przeciwnie, starałam się zająć obiektywne stanowisko w jego sprawie. I tyle… Do pyskówki w stylu „jak zwykle” nigdy się nie zniżam, staram się pisać spokojnie, merytorycznie i do rzeczy, nikogo bezpodstawnie nie obrażam i
  nie atakuję, więc nie musisz reagować zdziwieniem na mój ostatni post.
  Nawet „nagły atak pieniacza” nie miał wpływu na mój styl i sposób pisania. A może Ty mnie po prostu mylisz z kimś innym…

 17. rzeczywiście -

  29/04/2010 o 20:26

  mamy tu sporo faktów, ale i szemranych informacji, których w Kurierze nikt nigdy nie ujawni. Cóż, taka jego specyfika.

 18. może ktoś

  29/04/2010 o 20:50

  mi odpowie na takie pytania: dlaczego niemal każda wypowiedź krytyczna o poczynaniach gminy – nie zawsze słusznych i uzasadnionych, co niestety widać gołym okiem – natychmiast kojarzona jest przez część ludzi z opozycją (jaką?) i zagrożeniem ? Czy to nie jest jakaś epidemia alergii ? A może strachu ?
  Czemu strona trzymająca z ratuszem panicznie się boi merytorycznej dyskusji, a nawet zwykłych uwag, kierowanych w dobrej intencji ?

 19. powiat w ogonie

  29/04/2010 o 20:51

  Liceum w Piekarach, Szczurowej, Msznay i coś tam jescze – gonią krakowskie licea. A gdzie nasze, krzeszowickie, z tradycjami i dzisiejsym poziomem?
  Hej – Panowie z POwiatu, nie wstyd wam??

  http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,7826816,V_LO_w_Krakowie_najlepsze_w_rankingu__Gazety_.html

 20. co ma Powiat

  29/04/2010 o 21:01

  do poziomu liceum ? Przecież oblicze i poziom szkoły zależy w pierwszym rzędzie od poziomu i kwalifikacji kadry nauczycieli z dyrektorem na czele.

 21. podobno

  30/04/2010 o 07:18

  wczoraj było ciekawie na sesji radni bronią Burmistrza jak niepodległości i kryją jego przekręty(prawdopodobne przestępstwa)

 22. do podobno

  30/04/2010 o 07:29

  jeden podobno chciał sikać a się zarżnął.

 23. bronią

  30/04/2010 o 07:47

  raczej nie przez sentyment do Pana B.
  Chyba nie mają innego wyjścia. Gdy zaczęło się robić gorąco, prawdopodobnie niektórzy radni zrozumieli, że jadą na jednym wozie, bo akceptowali dotąd bezkrytycznie i bez zastanowienia wszystko, co im podrzucił, więc muszą teraz go kryć.
  To odruch zupełnie naturalny.

 24. No

  30/04/2010 o 09:09

  i oczywiście niektórzy nabrali takiego stracha, że aż „mieli ważne sprawy do załatwienia” – wyszli ze sesji.

 25. jak mijałam jednego radnego

  30/04/2010 o 09:23

  ktory wychodził to widziałam ze ma portki pełne ze strachu a ci co zostali to dopiero byli posrani RADNI ZDRAJCY kryją przekręty

 26. słoneczna

  30/04/2010 o 11:42

  Na www urzedu jest nast informacja :PROGRAM OGRANICZENIA NISKIEJ EMISJI
  w Gminie Krzeszowice

  Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje, że planuje wdrożyć w 2009 r. Program Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Krzeszowice.

  Przewiduje się, że program ten będzie polegał na dofinansowaniu montażu kolektorów słonecznych oraz wymiany kotłów c. o.. Program skierowany będzie do osób fizycznych.

  Moze należa nam sie jakies wyjasnienia co z tym projektem
  Czy to tylko propaganda byłą?

 27. lokalny

  30/04/2010 o 12:29

  Tutaj musi przyjechać do pracy w Gminie ojciec dyrektor z Torunia to może mniej jadu będzie w komentarzach bo moherki będą się bały powiedzieć złego słowa ale to i tak za dużo nie da bo w tym mieści cokolwiek i ktokolwiek by zrobił zawsze będzie źle. taki to już naród

 28. niestety

  30/04/2010 o 12:44

  wygląda na to, że był to tylko kolejny punkt programu propagandowego gminy.
  Po rozmowie z urzędnikami gminnymi odpowiedzialnymi za wdrażanie tego programu wszystko staje się jasne, pomimo, że udzielają mglistych wyjaśnień. Można spróbować samemu. Ja już próbowałam…

 29. a co z

  30/04/2010 o 13:13

  Giełdą Rolniczą ?

 30. niestety

  30/04/2010 o 13:23

  j.w.

 31. lokalny

  30/04/2010 o 13:23

  już było dawno powiedziane że giełda umarła śmiercią naturalną ze względów takich jak brak funduszy na drogę dojazdową (zachodnią obwodnicę Krzeszowic) oraz silne lobby deweloperskie budujące tam osiedla

 32. Ja

  30/04/2010 o 13:26

  proponuję świeże pomidory /już po 4,oo zł/ i ogórki w kiosku na ul. żbickiej, w naszej poczciwej SHRO.
  A na oferty Bartla i na niego samego przymróżyć oczy.

 33. lokalny

  30/04/2010 o 13:28

  i to mi się podoba – przed nami kilka wolnych dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 34. racja

  30/04/2010 o 14:01

  w ten weekend oczka mrużymy, ale szerooooko je otwieramy jesienią, nad kartką do głosowania.
  W przeciwnym razie długo, nie zamkniemy buzi ze zdumienia.

 35. Wyborca

  30/04/2010 o 16:41

  A ja zagłosuje na pewno na Bartla, natomiast na pewno nie zagłosuje na Kulczyckiego i bardzo będę agitował znajomych aby na ww radnego nie głosowali.

 36. eeee,

  30/04/2010 o 18:04

  jeszcze nie wiadomo czy jeden i drugi wystartują, a ty się już podniecasz. Wyhamuj, bo ci cała para zejdzie przed czasem.

 37. lokalny

  01/05/2010 o 07:31

  ten temat jak mi się wydaje dotyczy ponownych kontroli dokonywanych przez gminę a nie dokonania iurzędników wybory bartl i kulczycki

 38. lokalny

  01/05/2010 o 07:32

  sorki i tu ja się walnąłem tu jest (powinna) być poruczana sprawa majówki i hrabiny

 39. do lokalnego

  01/05/2010 o 11:08

  i do jego sobowtóra: Ben, z którym się często zgadzam, wczoraj o 12:57 przytoczył dość znaną definicję „idioty”, którą chyba powinieneś uważnie przeczytać, lokalny pomysłodawco, bo ona idealnie pasuje do poziomu i stanu ducha, który sam reprezentujesz. O ile w ogóle potrafisz coś przeczytać ze zrozumieniem…

 40. do lokalnego

  01/05/2010 o 11:19

  przeprosiny! oczywiście poprzedni wpis powinien dotyczyć komentarzy do newsa (ogłoszenia) z 25.04.br

 41. Tak

  01/05/2010 o 13:23

  czy siak – jeżeli chodzi o mnie, to na Bartla – figuranta – nie będę głosować, gdyż w gminie nie ON rządzi, poprostu również NIM rządzą mądrzejsze osoby.
  Szkoda, że nie wysunęli swoich kandydatur. Może nie jest jeszcze za póżno, aczkolwiek Bartl jest przekonany, że wygra.

 42. lokalny

  01/05/2010 o 13:42

  gościu „do lokalnego” przedstawił byś sie stałym nickiem skoro jesteś takim geniuszem gdzie bardzo szybko każdego definiujesz idiotą kto ma inne zdanie niż ty.

 43. do lokalnego

  01/05/2010 o 15:38

  po pierwsze – nie każdego, po drugie – nie uważam siebie za geniusza, po trzecie – nie szukam z Tobą polemiki na argumenty, bo ich nie używasz.
  Po czwarte – nie traktuję Cię poważnie, bo kpisz z ludzi, których nawet dobrze nie znasz. Takim gościom się zwyczajowo nie przedstawiam.

 44. lokalny

  02/05/2010 o 19:36

  o kogo ci chodzi że piszesz iż kpię z ludzi których nie znam dobrze?

 45. lokalny

  02/05/2010 o 19:39

  jak czytam twoje posty to zwyczajowo nigdy się nie przedstawiasz i zwyczajowo wszystko jest źle i zwyczajowo każdy jest w błędzie geniuszu

 46. lokalny

  02/05/2010 o 19:40

  jak czytam twoje posty to zwyczajowo nigdy się nie przedstawiasz i zwyczajowo wszystko jest źle i zwyczajowo każdy jest w błędzie geniuszu

 47. jedno jest pewne

  03/05/2010 o 19:16

  Bartl pojdzie siedziec!

 48. nie lubię się powtarzać -

  03/05/2010 o 21:16

  lokalny, wszystko ci już wyjasniłem.
  Wygląda na to, że znów masz jakiś problem, mam nadzieję, że tym razem nie ze mną…

 49. lokalny

  10/05/2010 o 14:29

  widzę że na tym forum baranów o wysokim mniemaniu o sobie nie brakuje, no cóż internet na to pozwala

 50. pominę cię milczeniem

  10/05/2010 o 18:19

  (…………..)

 51. a fajny pomysł

  11/05/2010 o 21:53

  z tym jarmarkiem tradycji ciekawe czyj ?

 52. tam pracuje

  12/05/2010 o 05:08

  taka fajna pani Monika. pewno ona to wymyśliła. bo dyrektor chyba nie.

 53. ciekawe bo

  12/05/2010 o 10:11

  słyszałem ze LGD zdroj odrzuciał taki projekt Jarmark ktory miał nawiązywac do historii jarmarków w krzeszowicach a teraz CKiS to robi ??? wiecie cos na ten temat?

 54. :)

  13/05/2010 o 08:23

  Zacytuje fragmenty projektu dot JArmarku
  czy ktś z was zgadnie kto ten projekt złozył do LGD
  Mając na uwadze istotną rolę tradycyjnych jarmarków w kształtowaniu tożsamości kulturowo- społeczno – gospodarczej na terenie Gminy Krzeszowice w naszym projekcie chcemy przedsięwziąć takie działania, które w realny sposób ukażą mieszkańcom specyfikę, istotę oraz wartość, wynikającą z prawa do organizacji jarmarków. Pragniemy zwrócić uwagę na
  fakt, iż zjawisko jarmarku nie dotyczy samego miasta, gdzie znajdowała się przestrzeń do organizacji jarmarku. Jarmark, dotyczył całej Gminy, a nawet w stopniu zdecydowanym poza nią wykraczał, poprzez to, iż okoliczni dostawcy, rzemieślnicy i producenci mogli dystrybuować swoje dobra podczas jarmarku. W Polsce pierwotnym źródłem dla przywilejów
  targowych były zapisy prawa magdeburskiego w części dotyczącej zakładania miast i wsi. Przywileje targowe a następnie cechowe nadawane miastom i miasteczkom dawały możliwości rozwoju takich miejscowości oraz przynosiły zyski zarówno jej mieszkańcom, jak i dochody władzom miejskim pobierających opłaty targowe. Tym niemniej widzimy potrzebę, aby w
  sposób pełny i kompleksowy uczcić ten fakt i nadać mu wyjątkowego znaczenia….( ) Zakładamy, iż organizowany co roku lokalny „Krzeszowicki jarmark” mógłby na stałe zagościć w kalendarzu imprez organizowanych na terenie Gminy Krzeszowice oraz stać się swoistą doroczną marką, przyciągającą turystów i promującą lokalny dorobek w wielu dziedzinach.
  Oprócz wspomnianych działań przez cały czas trwania projektu będą prowadzone działanie medialne promujące „Krzeszowicki jarmark” zarówno w formie tradycyjnych, jak też internetowych narzędzi promocyjnych.

 55. IZA

  13/05/2010 o 19:51

  Niech zgadnę. Sądząc po dość sensownym i rzeczowym uzasadnieniu tego pomysłu opartego na starej krzeszowickiej tradycji przypisałabym autorstwo niezależnemu Stowarzyszeniu RYNEK, ale może się mylę? Wiem, że niegdyś składało swój projekt do LGD.

 56. ale niestety

  13/05/2010 o 20:14

  jak mówił klasyk Lech W.:
  „kto nie z Mieciem, tego zmieciem”. I jarmark robi Tomasz P.

 57. wg mnie

  13/05/2010 o 20:26

  Rynek nie składał wniosku!!! na www naszego LGD jest informacja że Jarmark jest wnioskiem Fundacji Inicjatyw czyli slusarczyka

 58. IZA

  13/05/2010 o 21:08

  Mówiłam wam, że mogę się mylić co do RYNKU, ale przynajmniej próbowałam zgadywać nie mając może takiego dostępu do wiedzy, jak wy. Swoją drogą zastanawiam się, czy takie Stowarzyszenie Miłośników ZK złożyło jakiś projekt do LGD? Jest przecież tyle ciekawych tematów związanych z historią Krzeszowic, zabytkami, tradycją…
  Może ktoś coś wie na ten temat?

 59. Z

  14/05/2010 o 22:01

  tych plakatów o „majówce” to nic konkretnego nie wynika, kiedy i jakie będa imprezy.
  Tylko wyszczególnieni sponsorzy.
  A wieś nie zciągnie na jarmark, bo o niczym nie wie. Czemu tego nie ogłoszono z deczka wczesniej.?

 60. no

  15/05/2010 o 13:46

  bo g..o z tego będzie

 61. nieprawda.

  15/05/2010 o 16:57

  są tam tłumy ludzi. A jutro będzie jeszcze więcej. pan dolina robi zdjęcia.

 62. a ja

  15/05/2010 o 17:55

  słyszałam ze to swietny pomysł szczegolnie jarmark tylko faktycznie czyj?

 63. tych,

  15/05/2010 o 18:55

  z którymi nie po drodze panu burmistrzowi.
  małostkowemu, zakompleksionemu, żądnemu władzy i bezwzględnego posłuszeństwa.
  wyrazy współczucia dla zniewolonych.
  co zrobicie, jak was osieroci?

 64. No

  16/05/2010 o 12:05

  pan burmistrz jest małostkowy,zakompeksiony?
  Poprzednik wpisu „tych” chyba go do końca nie zna.
  Jarmark fajny. Nawet niebo płacze za krzeszowickimi imprezami, które są organizowane z coraz większym pomysłem. Gratulacje dla Ośrodka Kultury.

 65. ginger

  16/05/2010 o 12:32

  kradziony jarmark to i pogody nie ma

 66. kupa kasy

  16/05/2010 o 13:58

  w wodę. A wystarczyło przewidzieć i wypożyczyć (lub kupić) duży namiot na imprezy i sprawa byłaby załatwiona. Widocznie nikt nie podpowiedział, więc niniejszym to czynię.Na przyszłość – przewidujcie również niekorzystną pogodę (tym bardziej, że rok temu również popadało hrabinę), bo Krzeszowicom fajna impreza potrzebna jak powietrze.
  A jarmark, to panie burmistrzu na Rynku się odbywał, a nie na plantach.

 67. no tak ale oryginalny pomysł

  16/05/2010 o 14:08

  dotyczył rynku wiec Ci chcieli na plantach ze niby Oni to wymyslili

 68. Asia

  17/05/2010 o 09:17

  Szkoda tylko, że o imprezie i jej szczegółach wiele osób nie wiedziało, mówię o mnie i moich znajomych z poza Krzeszowic.
  Coś w naszej gminie propocja kuleje i to nie poraz pierwszy się nie wykazali.
  Pogoda pogodą, ale odpowiedni rozgłos swoje robi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę