Kultura

Czarny ląd na wyciągnięcie ręki

Upalna Gambia, gorąca Kenia, pamiątki z Tanzanii i Kongo, fotografie z Namibii i Ugandy. W ciepły piątkowy wieczór Krzeszowickie Centrum Kultury zaprasza na gorącą podróż po zaułkach Czarnego lądu.

Wernisażowi wystawy  „Moje spotkania z Afryką” autorstwa podróżnika Zbigniewa Piekarczyka, poza upalną pogodą, będzie towarzyszył pokaz mody Aleksandry Irlik inspirowanej Czarnym lądem (w roli modelek wystąpią krzeszowickie Amazonki). Na wystawie poza pamiątkami i zdjęciami będzie można posłuchać oryginalnej afrykańskiej muzyki.

Start: piątek, 2 lipca, godzina 18:00, Pałac Vauxhall. Wystawę będzie można oglądać do 27 sierpnia od wtorku do piątku w godzinach: 9:00 – 17:00. Cena biletu: 2 zł.

źródło: www.kulturakrzeszowice.pl

fot. britsattheirbest.com

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. przynajmniej

  29/06/2010 o 19:10

  coś ciekawego przed wyborami i w końcu można odetchnąć po politycznej nagonce…

 2. Ben

  30/06/2010 o 07:30

  Moja mała sugestia do organizatorów, aby tego typu spotkania w dni powszednie organizować o nieco późniejszej porze. Myślę, że godzina 19.00 lub 20.00 jest odpowiednia. Powód? Część osób pracujących w Krakowie i kończących pracę późnym popołudniem może po prostu nie zdążyć na ciekawą imprezę. Godziny rozpoczęcia powinno się dostosowywać do czasu
  wolnego mieszkańców, a nie do wygody pracowników CKiS.

  Na myśl przychodzi mi wystawa poświęcona Bogumiłowi Kobieli, która była czynna (!!!) od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00.
  http://www.krzeszowice.pl/aktualnosci,lista,1212.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę