Wydarzenia

Nowe oblicze krzeszowice.one.pl

Kiedy kilka lat temu przez przypadek, błądząc po odmętach wirtualnej przestrzeni, zdarzyło mi się trafić na kce, w głowie nie mieściło mi się, że mogę zostać tu na dłużej…

Tak moi drodzy, trafiliście na właściwą stronę! Po małym liftingu, blokowaniu możliwości komentowania na starej stronie – coby wpisów nie przybywało – wracamy.

Czterdzieści trzy miesiące temu na kce pojawił się pierwszy wpis, po 724 artykułach i 12 000 Waszych komentarz czas na zmiany!

Na nowej, zdecydowanie bardziej przyjaznej stronie znajdziecie kilka funkcji, które mają Wam pomóc w szybszym dotarciu do interesujących informacji.

Co się zmieniło i z czym się to je?

Górne menu


Szukanie interesujących wpisów stało się łatwiejsze. Wystarczy wpisać frazę w okienko „szukaj” lub wybrać jedną z pięciu kategorii górnego menu, do którego przyporządkowujemy wpisy. Najświeższe 9 artykułów zawsze znajdziecie pod menu z kategoriami.

Bardziej widoczny tytuł i ilość dodanych komentarzy


Podziel się nowymi informacjami


Od dziś w jeszcze łatwiejszy sposób możecie dzielić się informacjami ze swoi znajomymi na facebooku, naszej klasie, wykopie czy tweeterz. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ikonkę pod artykułem.

Chcesz wiedzieć więcej? „Czytaj więcej”Jeśli interesuje Cię cały wpis wybierz „czytaj więcej”. Jeśli interesują Cię wpisy z danej kategorii po prostu rozwiń jej nazwę.

Prawa kolumna – czyli to co „naj”

Najpopularniejsze newsy, najświeższe komentarze, taki z najpopularniejszymi frazami – to wszystko znajdziecie w prawej kolumnie, a ponadto – fotogalerie i najnowsze sondy.

Zalogowany może więcej

Meta nie jest tylko miejsce do logowania się dla administratorów strony, zalogować może się każdy użytkownik. Co zyskuje? Stały nick i możliwość odpisywania na komentarze bez konieczności wpisywania pseudonimu przedmówcy

Czekamy na Wasze opinie, komentarze uwagi i sugestie

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. Misiek

  20/07/2010 o 22:43

  Zaskoczyła mnie ta zmiana. Wchodzę na stronę a tu coś innego niż zwykle, mogliście uprzedzić 😉
  Ogólnie 4+, to czarne tło bym zmienił.

 2. Anonim

  21/07/2010 o 10:01

  Anonimowy komentarz! 🙂

 3. krzeszowiczanin

  21/07/2010 o 11:36

  Myślę, że wygrała normalność. Poprzednia strona wyglądała jak z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Gratuluję administracji odwagi i życzę determinacji w prowadzeniu portalu.

 4. u.

  21/07/2010 o 13:29

  fajnie ! gratulacje Muminku 🙂

 5. jest dobrze

  21/07/2010 o 21:48

  reszta wyjdzie w praniu. Dziekujemy za kawal pracy.

 6. Muminek

  22/07/2010 o 12:08

  Trochę to trwało 🙂 Ale jak się Staszek zawziął w sobie to nam się nowa strona urodziła 😉

 7. Muminek

  22/07/2010 o 12:10

  PS. Nie wiem czy zauważyliście nie ma już zakładki forum. Ledwo zipiało już od jakiegos czasu, dlatego postanowiliśmy je zlikwidować. Jeśli macie jakiś sugestie – patrząc na wyniki sondy sa jeszcze rzeczy do zmiany, piszcie.

 8. Dlaczego

  23/07/2010 o 10:45

  Muminku piszesz „postanowiliśmy” – ilu Was tam jest tych Muminków?

 9. Muminek

  23/07/2010 o 13:44

  więcej niż 1 🙂

 10. Name

  23/07/2010 o 15:04

  Strona jest funkcjonalna ale bezguście dobierało szatę graficzną, jest beznadziejnie brzydka.

  • m

   23/07/2010 o 18:13

   Muminy, wybaczcie tego troglodytę. Chciał zapewne napisać, że jemu osobiście się nie podoba 🙂

 11. DMX

  23/07/2010 o 16:24

  p.s. jak widać, przydałoby się jeszcze popracować nad tym, żeby tekst nie wychodził poza okienko zaznaczone 😉

 12. Muminek

  23/07/2010 o 20:18

  Krytyka to za mało, propozycje zmian poproszę 😉

 13. Ben

  03/08/2010 o 15:28

  Muminku,
  moje uwagi do nowej formy portalu.

  1. Fotogalerie (po prawej stronie – link do fotogalerii na belce głównej działa poprawnie)
  Coś tutaj nie działa. Po kliknięciu na miniaturę fotografii nie wyświetlają się żadne galerie, lecz „kliknięta” fotografia. Poza tym brak opisu zdjęć/galerii powoduje, że jest ona anonimowa i goście przybywający na ten portal mogą nie wiedzieć, co jest co i o co chodzi. 😉
  Proponuję dodać wyświetlający się opis zdjęcia/galerii po najechaniu kursorem (analogicznie jak w przypadku miniatur dotyczących aktualnych wiadomości).

  2. Popularne Newsy
  Są super, moje zastrzeżenie jest takie, że wolałbym aby było ich wymienionych więcej, ale bez przesady. Myślę, że 5-6 byłoby w sam raz.
  Albo inne rozwiązanie – widzimy 3 najbardziej popularne newsy (tak jak teraz), a jeśli klikniemy napis „Popularne Newsy” – otwiera się strona z wymienionymi 10-cioma. Można i tak, i tak.

  3. Polls archive
  Zastąpić „Archiwalnymi ankietami”
  Tak przy okazji, zamiast „Popularnych Newsów” chętniej widziałbym „Najczęściej komentowane” lub coś w tym stylu. Dla mnie ładniej brzmi i bardziej po polsku. 😉

  4. Rejestracja, Logowanie
  Zdecydowanie jestem za tym, aby link „Zarejestruj się / Zaloguj się” umieścić wysoko na stronie – nawet na polu z „krzeszowice.one.pl” i z wyszukiwarką. Informację, że można się zarejestrować i logować uważam za niezwykle ważną, dlatego powinna ona być zdecydowanie lepiej widoczna i zachęcać do zarejestrowania się.

  5. Rejestracja raz jeszcze
  Należy wprowadzić przy rejestracji konieczność powtórnego wprowadzenia adresu email. Co będzie Muminku, jak ktoś zrobi literówkę w adresie email i całą rejestrację użytkownika diabli wezmą? W takim przypadku pewnie jedynie, co można zrobić to liczyć na pomoc administratora. Gwarantuję, że takie pomyłki mogą się zdarzyć. 😉

  6. Wasze opinie
  Przy każdej z najnowszych opinii dodałbym informację, którego z artykułów dotyczy.

  7. „Zaprzyjaźnione strony”
  Na poprzedniej stronie były do nich linki, teraz ich nie ma. Sądzę, że warto do nich wrócić, na przykład pomiędzy „Rozkładem jazdy” i „Kontaktem” dodać link „Zaprzyjaźnione strony” czy „Polecane linki” do podstrony, na której będą one wymienione.

  8. Daty
  Przy komentarzach nie pojawia się miesiąc (tylko dzień tygodnia, dzień miesiąca i rok)
  Sugeruję również przyjęcie i stosowanie jednolitego formatu daty, np. 15 sierpnia 2010″ tak przy komentarzach, jak i artykułach.
  Zauważyłem brak podania godziny przy artykułach i komentarzach. Szczerze powiedziawszy było to pomocne (szczególnie dotyczyło to komentarzy). Wiedząc, że wczoraj przeczytałem wszystkie komentarze napisane do godziny 20.15 kolejnego dnia szybko mogę odnaleźć to, czego jeszcze nie przeczytałem.

  Proszę o komentarze na temat moich uwag związanych ze stroną.

 14. Muminek

  03/08/2010 o 22:11

  Zobaczymy co da się zrobić – a nie wszystko się da… niestety.

 15. Nowy

  07/08/2010 o 18:44

  Dopiero dziś odkryłem tę stronę i jedyne, co rzuca się w oczy, to data (cały czas taka, jak przy artykule komentowanym), która powinna brzmieć chyba w całości, a nie tak jak ją widać: np.: „on wtorek 20, 2010” . Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę