Kultura

Krzeszowice mają Pracownię Plastyczną, właśnie organizuje konkurs dla dzieci

„W dzikich ostępach puszczy ukryte, mieszkają baśnie, wciąż nieodkryte…”. „Leśne echa” to konkurs organizowany przez Pracownię Plastyczną 22km, która w październiku otworzyła swój krzeszowicki oddział.

lesne_echaKonkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-12 lat z terenu gminy Krzeszowice. Praca plastyczna w formacie A3 może być wykonana dowolną techniką: rysunkową, malarską, graficzną, może to być także wyklejanka lub kolaż. Organizatorzy czekają na nie do 22 maja. Rozdanie nagród nastąpi podczas majowego pikniku rodzinnego przy szkole podstawowej w Krzeszowicach. Szczegóły konkursu, kartę zgłoszeniową, oraz regulamin znajdziecie na stronie organizatora.

Na co dzień Pracownia Plastyczna 22 km prowadzi Warsztaty Artystyczne, pozalekcyjnymi zajęciami plastycznymi dla dzieci z krzeszowickiej podstawówki. – Spotykamy się raz w tygodniu, w kameralnych grupach, aby malować, rysować, rzeźbić, przetwarzać, projektować, poznawać proste techniki graficzne, zagadnienia z historii sztuki przy tym doskonale się bawiąc. Rozwijamy kreatywność, umiejętności manualne, ciekawość świata, wyobraźnię, percepcję, świadomość artystyczną, spostrzegawczość, odwagę eksplorowania różnorodnych materiałów i używania ich w nietypowy sposób – piszą o sobie.

Sprawdź co dzieje się na warsztatach.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. dla dorosłych

    17/05/2015 o 21:23

    ja bym chciała zajęcia plastyczne dla dorosłych- może ktoś pomyśli ? ( tylko proszę niewielka opłata za to)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę