Kultura

Weekend w obiektywie. Z The Voice of Poland na krzeszowicki Rynek

Powoli mija kolejny upalny weekend wakacji. Ciepłe dni sprzyjają plenerowym imprezom. W piątkowy wieczór kilkadziesiąt osób przyszło na krzeszowicki Rynek by posłuchać kolejnego wykonawcy w ramach cyklu koncertów Muzyczna Fontanna. W sobotę najpiękniejszy ogród w swojej miejscowości wybrali mieszkańcy Filipowic. Ostatni weekend lipca zakończył się na krzeszowickim Rynku, wśród straganów ze starociami.

Z The Voice of Poland na krzeszowicki Rynek. W piątek po 21:00 na fontannie stanęła Basia Janyga. Kto zagra dla mieszkańców 14 sierpnia? Nie wiadomo, ale dyrektor CKiS już namawia do zaproszenia przyjaciół i znajomych.

W sobotę mieszkańcy Filipowic dowiedzieli się, kto ma najładniejszy ogród  w ich miejscowości. Być może za rok podobny konkurs mógłby objąć swoim zasięgiem całą gminę – zastanawiał się burmistrz. Co roku w Filipowicach, w ramach organizowanego przez krakowski Ogród Botaniczny Święta Ogrodów, można zwiedzać ogród państwa Grabowskich, wydawców miesięcznika Twój Ogrodnik. Weekend zakończył się na targu staroci tuż przy gladiatorze.

Chcesz wiedzieć co działo się w gminie? Zajrzyj do naszej galerii >>

weekend

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. sos

    27/07/2015 o 13:19

    Należałoby uściślić to wcale nie był konkurs na najpiękniejsze ogrody tylko na najpiękniejsze zdjęcia ogrodów. Nikt z komisji konkursowej na oczy nie widział ogrodów, oceniano tylko nadesłane zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę