Kultura

W sobotę test dwunastu minut, a w niedzielę muzyczne salony

Wystarczy 12 minut by sprawdzić swoją kondycję fizyczną. Tyle trwa test Coopera, który pozwala określić czy z naszą sprawnością fizyczną jest wszystko w porządku. Zespół Szkół w Zalasiu postanowił sprawdzić formę mieszkańców. Przetestować będzie można się już w najbliższą sobotę. Z trasy biegowej na koniec weekendu przeniesiemy się na muzyczne salony, czyli kolejny z cyklu jesiennych koncertów, na który zaprasza krzeszowicka szkoła muzyczna.

zalas_biegi17 października, Zalas

13:00 – 18:00 – Test Coopera przy Zespole Szkół w Zalasiu. Polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut. Szczegóły wraz z tabelą norm znajdziecie pod tym linkiem.

18 października

10:00 – hala sportowa przy ulicy Długiej w Krzeszowicach, Turniej Kwalifikacyjny siatkówki kategorii „młodziczki”, który zakwalifikuje uczestniczące zespoły do poszczególnych lig (od I do IX). Wystąpią młode zespoły z pięciu miejscowości: Krzeszowic, Chrzanowa, Kęt, Oświęcimia i Świnnej Poręby

15:30 –  Wiejski Ośrodek Kultury w Woli Filipowskiej – przesłuchania konkursowe w kategorii dorosłych w ramach XI Gminnego Festiwalu Pieśni Patriotycznej

17:00 – aula szkoły muzycznej w Krzeszowicach, drugi koncert z cyklu „Koncerty jesienne”. Wystąpi Zespół Muzyki Salonowej. W programie utwory: Straussa, Hubera, Knumanna, Brahmsa. Bilety do nabycia w sekretariacie szkoły oraz bezpośrednio przed koncertem. Cena 10 złotych.

Fot: Danielle Walquist Lynch / Foter / CC BY

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę